Plakát

Emily's Reasons Why Not

Emily Sandersová je mladá a úspěšná žena, která se živí jako spisovatelka, kdy pevně věří tomu, co píše. Svým čtenářům radí pomocí tzv. důvodů, které by měly usnadnit rozhodování ohledně milostného života. Po ošklivém rozchodu si na svůj seznam připíše nové pravidlo: pokud dokáže vyjmenovat... [více]

2006 | USA | 22 minut | ABC | Sitcom / Komedie | 7 epizod | status: ukončeno v roce 2006
Poslední odvysílaná

1×05 – Why Not to Invite Your Vacation Date Home

(premiéra 15. 10. 2014 – před 8 lety)

Emily's Reasons Why Not – O čem to je

Emily Sandersová je mladá a úspěšná žena, která se živí jako spisovatelka, kdy pevně věří tomu, co píše. Svým čtenářům radí pomocí tzv. důvodů, které by měly usnadnit rozhodování ohledně milostného života.

Po ošklivém rozchodu si na svůj seznam připíše nové pravidlo: pokud dokáže vyjmenovat alespoň pět důvodů, proč se rozejít s přítelem, učiní tak. Jenže Emilyiny cesty se zkříží s velmi pohledným spisovatelem, do kterého se Emily zamiluje. Ráda by zjistila, kde udělala chybu a proto se vrací zpět do své minulosti, aby zjistila, kdy její rozhodnutí nabrala špatný směr.

Seriál byl natočen podle stejnojmenné knihy od Carrie Gerlachové. V roce 2006 byl odvysílán pilot, neměl ale úspěch, proto seriál zrušili. Zbylých pět epizod bylo odvysíláno až v roce 2008 a v roce 2012 byl vydán celý seriál na DVD.

Emily Sanders
Glitter Cho
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

22 minut

Žánr

Sitcom
Komedie

Země původu

USA

Roky vysílání

2006

První vysílání

9. ledna 2006

Ukončení seriálu

9. ledna 2006

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)