plakát seriálu

Fairy Tail (2009)

(Fairy Tail (2009))

Epizoda 1×18 – Todoke, Ano Sora ni
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Erza dostojí slibu a s Natsuovou pomocí zničí měsíc. Na konci se vracíme do sídla Fairy Tail.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Erza říká, že zničí měsíc a chce, aby jí Natsu pomohl. Erza "fialový měsíc" zničí a vše vysvětlí. Vše se vrátí do normálu, až na vesničany ti pořád zůstávají v démonské podobě. Erza řekne že vesničané nejsou lidé, ale démoni. Vše se vyjasní a začíná mejdan. Uprostřed mejdanu s tam ukazuje Sherry a Yuka a chtějí bojovat. Erza je oba uzemní.

Zjišťujeme že to je jinak, než to vypadá. Mejdan se znovu rozjíždí s dalšíma dvěma členy. Nedaleko vesnice sedí na stromě Zolty a s někým mluví. Ten neznámý se ptá proč obnovila vesnici, ona mu odpovídá, že za odměnu a odhazuje masku. Pod tou se skrývá žena. Ráno se všichni chystají vrátit zpět, starosta jim chce dát odměnu, ale Erza to odmítne, příjme jen zlatý klíč, který dostane Lucy. Jeden z vesničanů jim nabídne, že je odveze zpátky na pevninu. To Erza odmítá s tím, že tady má vlastní loď. Odplouvají zpátky na pevninu. Mezitím zjišťujeme, že ta tajemná žena se jmenuje Ulter a je to dcera Ul.

A jsme zase v Magnolii městě ve kterém Sídlí Fairy Tail a kde skupince se pomalu blíží jejich rozsudek za porušení pravidel.

Hlavní postavy
Natsu Dragneel
Lucy Heartfilia
Gray Fullbuster
Vedlejší postavy
Erza Scarlet
Režie
Informace k epizoděIMDb
Český názevTodoke, Ano Sora ni (neoficiální název)
Původní názevTodoke, Ano Sora ni
Rok natočení2010
Premiéra15. února 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody