plakát seriálu

Faktor strachu

(Fear Factor)

Názory uživatelů

FF

Ze začátku je to i celkem vtipné, ale postupem času je to nuda. Navíc, tvůrci se pořad snaží zachránit namakanými svalovci a krásnými slečnami, což zjevně říká, že pořad se v každém díle snaží ždímat co to jde. Ale abychom nebyli jen negativističtí, řekněme, že seriál má celkem originální myšlenku, která by třeba ještě před dvaceti lety nebyla realizovatelná. Pořad jde s dobou, a díky tomu možná i reflektuje společenské požadavky. Bohužel.

Sám bych se do té soutěže asi nepřihlásil, ne snad, že bych nebyl dost odvážný, ale spíš se mi nechce tuto odvahu předvádět před kamerou.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nejsem cílová skupina

Já asi nejsem ten správný typ člověka pro reality show obecně. Mě ten styl zábavy kde jde o vyhrocené emoce cizích lidí, kteří udělají pro peníze ledacos nějak moc nebaví a asi i proto dávám jenom 50%.
Ale trochu objektivněji - k dobru dávám Fear Factoru jak kvalitní úkoly, které jsou občas opravdu šílené, ale přitom skutečně pečlivě vytvořené a hlídané. Považuji to za jedno z největších plus celé téhle reality show. Rovněž moderátor je tak akorát ideální a hezky to koriguje.
Ale občas mám pocit, že jsou úkoly ne tak o strachu, jako o štěstí. A to mi dost vadí.
A na závěr - mám slabý žaludek, takže prostřední část nesleduji nikdy a nemám ani pocit, že by tam soutěžící překonávali strach. I statečný člověk, může mít problémy s hnusy, co tam servírují.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Faktor strachu

Faktor strachu je pro mě takovou docela neutrální show... nevadí mi se na ní občas kouknout, ale nevyhledávám jí.
Každý úkol, který musí soutěžící překonat je něčím originální a někdy docela i dost zarážející (samozřejmě se občas něco opakuje, shoduje, ale při tolika dílech se to dá i očekávat!). Sama sebe si nedokážu představit, jak bych se spoutaná někde pod vodou snažila odemknout zámky a nepanikařit u toho... a to ani nemluvím o jedení býčích varlat, červích koktejlů nebo dojení kozy pusou. Tfuj! Sama bych do toho nešla, ale je zábavné se dívat na pokusy ostatních :D :D... vlastně, všichni ti soutěžící jsou svým způsobem šílenci, většinou mají přehnané sebevědomý, jsou užvanění až hrůza, ale i oni dodávají Fear Faktoru jistou osobitost. Takže díky za ty šílence, protože i ty dělají FF zábavným :D

Faktor strachu mě baví a ráda se na něj kouknu, ale občas už začíná být okoukaný a tak uvítám zpestření typu FF párů atd. protože je docela zábavné sledovat absurdní hádky manželů, kteří přišli do televize vyhrát několik desítek tisíc dolarů, nakonec nic nevyhrají a ještě se nejspíš nechají rozvést!!! (Ach...ta lidská škodolibost :D :D)

Jediný problém mám z hady... nesnáším je a když je vidím třeba jen na pět vteřinek v televizi, tak se pak celý týden pořádně nevyspím. A ve FF se vyskytují na můj vkus až moc často, jak ti suchozemští, tak i ti vodní. Ale to je jen takový můj osobní handicap a FF za to nemůže :D :D...

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Strach je faktor

Reality show, ktorá ma plnohodnotne zabavila, svojou nespútanosťou a nechutnosťou. Ihneď od prvého dielu mi bolo jasné žeňň, že to nebude len obyčajná súťaž o nejaké prachy, ale aj poriadna zábava.
Každá disciplína, ktorou súťažiaci musia prejsť je sama o sebe vínimočná, a to je veľké plus seriálu, že každá epizóda je iná.
Pri prvej úlohe, ktorá ma preveriť fyzičku súťažiacich sa vždy zamýšˇam, či by sa to dalo zvládnuť, pretože to vyzerá extrémne ťažké. Ale pri druhej, keď musia jesť všetky tie nechutnosti, sa aj mne zdvíha občas žalúdok a isto viem, že na to by som sa nedal nahovoriť.
Plus dobrý moderátor dokáže súťažiacich skvele zneistiť a dodať Faktoru strachu to čo je preňho toľko potrebné - STRACH.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Strach pro Tebe není žádnou překážkou!

Této reality show jsem se velmi dlouho vyhýbala už kvůli tomu, co jsem slyšela, co tam jí. Jednou mi to však nedalo a občas, když na to teď na Prima Cool narazím, podívám se a obdivuju ty lidi, co všechno udělají proto, aby se naučili zvládnout svůj strach. Vím, že to dělají především kvůli penězům, což je pro někoho velká motivace, ale u některých lidí, kteří mají z některých věcí i fóbie, u nich opravdu smekám, protože já bych takovéhle věci asi nikdy nedokázala. A proto dávám alespoň 50% (musela jsem ubrat za ty nechutné věci, co musí jíst a u kterých je mi přece jenom šoufl ;))

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hrůza

Viděl jsem pár dílů. A děkuji už nechci. Větší stupiditu vymyslet nemohli. A lidem, kteří tam vlezou jsou jenom nuly, který jsou schopný sníst pro peníze vlastní výkaly.

0 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

jen pro silné žaludky

pěkné konečně reality show kde se nehádají a neřeší konflikty. Zase co bysme pro 50000 dolarů neudělali

70 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

100%

Super show jaká kdy byla. Když se na to dívám, tak se mi občas dělá špatně, z toho co lidé sní kvůli tomu, aby dostali peníze :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Fear Factor

Dobrá reality show, avšak občas sa tam opakujú - jedenie švábov a všelijakých nechutností, a vlastne tých pár epizód čo som videla, v každom bola aspoň jedna úloha týkajúca sa lezenia ku potkanom, jedenia niečoho nechutného a podobne. Ako je to zaujímavé, ale nepozerá sa na to najlepšie a je to už celkom ohrané, ja mám radšej niečo odvážnejšie, akčnejšie. Ale nie je to zlé, je to jedna z lepších reality show - viď Hotel Paradise či Farma, tam sa riešia len konflikty a vzťahy...

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nejde to pořád dokola

Ze začátku to byla velká pecka a všechny soutěžící jsem obdivovala. Postupně se z toho stal 'Faktor hnusu'. Nejhorší část pořadu je ta, kdy soutěžící musí sníst něco hnusného, zkaženého, syrového a prostě nechutného. Neumíte si představit ani jak to chutná, jenom víte, že to je strašně nechutný. Nemyslím, že ta show je tak strašná, ale čím více dílů, tím horší kvalita. Je to jasné, potřebujute vymyslet něco nového, ať už to byly soutěže rodin nebo párů. A do nekonečna nejde být originální. Dřív to bylo o fyzické odolnosti, o možnosti se přesvědčit v pohybu ve výškách, v temných prostorech atd, ale po nějaké době šlo se jen přesvědčit k tomu, aby jste něco snědli.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk