plakát seriálu

Finding Carter

(Finding Carter)

Názory uživatelů

Trochu něco jiného

Musím říct, že jsem tenhle seriál hltala od prvního dílu. Zvědavost, jak se bude vyvíjet vztah mezi Carter a její novou rodinu, její "starou rodinou", přáteli, ... Je jasné, že v takovém seriálu jako je Finding Carter nesmí chybět ani románky, hádky a podobné teen záležitosti.

Každopádně mě dost mrzí, že druhá série nemá všechny titulky, takže jsem seriál vlastně ještě nedokoukala. Nejsem si totiž jistá, jestli moje angličtina je natolik dobrá. Kdo ví :D

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Příjemný seriál

Přesně ten typ seriálu na který náhodně narazíte a pak máte týden co dělat. Není to žádné mistrovské dílo, ale je to příjemné na pohled a ideální pro dny odpočinku.

Seriál založený na konceptu 16leté Carter, která se ze dne na den dozví, že ve třech letech byla unesena a vychovávána úplně jinou ženou. Následující adaptace do rodiny je to, kde příběh začíná.

Co chci ocenit je vzhled Carter a Taylor - vypadají jako opravdoví teenageři, jak po obličeji tak oblečením což se tak často v seriálech nevidí. Dalším plusem je hlavně ze začátku oprávněné chování Carter - docela zapeklitá situace u které přemýšlíte nad tím, jak byste se zachovali vy. Evoluce postav je taky povedená, líbí se vývoj vztahu Carter a Elizabeth.

Všechny postavy jsou příjemné, seriál celkově jde pěkným tempem, má to v sobě typické teenagerské znaky a co se týče mě - doporučuji všem co hledají něco nenáročného a odpočinkového.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Finding Carter

Abych pravdu řekla, viděla jsem opravdu mnoho seriálu, který se shodou náhod podobaly tomuto, ale jen málo z nich mě dokázal tak zaujmout jako Finding Carter. Ač se téma může zdát trochu moc nereálné, je to v seriálu pojmuto úplně z jiné perspektivy a tak to diváka snadno dostane. Největším klenotem tohoto seriálu je rozhodně herečka Kathryn Prescott, která svou roli hraje naprosto přesvědčivě. Někdy máte sto chutí ji jednu fláknout a v té druhé ji obejmout. Nemůžu si na seriál stěžovat, jen kdybych měla více času a konečně jej dokoukala..:/

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

6 TIME REALLY

Láska na první pohled. Seriál mne zaujal pro mě novým tématem. Sleduju spíš seriály lékařského žánru, či nějakou tu kriminálku, takže tohle pro mě byla velká novinka. Trošku krátká, mohlo to být delší třeba o ty části života, kdy byla Carter unesena. To mi celkem chybělo.

Úžasné postavy, ještě úžasnější hudba, u které mě velice potěšilo uvádění písní a autorů přímo v seriálu :) Jak již někdo zde psal. Na seriál jsem narazila náhodou, a věřím tomu, že kdyby běžel do dnes, tak bych jej sledovala dál.

Téma je to téměř dokonalé. Jen mě celkem pobavilo, že Carter celou dobu žila ve městě, které bylo od jejího rodného domova vzdáleno pouze dvě hodiny. Když už je někdo unesen, a přes 13 let jej nikdo nemůže najít, tak bych čekala, že je třeba na opačném konci světa. Ale asi zafungovalo přísloví, že pod svícnem je největší tma.

Každopádně ani tenhle malý detail mě neodradil ve sledování a těch pár dílů jsem si užila s patřičnou parádou.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Finding boredom:)

Už jsem na to asi stará:) Začátek první série je slibný, příběh i postavy mě chytly. Je to podobný seriál jako The Carrie Diaries, jen se zajímavější hlavní zápletkou. Bohužel, ta se vyřeší asi tak ve čtvrtém díle a pak už je to jen o orální interakci nezletilých .... to budu svůj čas raději trávit sledováním jiné interakce zletilých:D

Největší plus seriálu je asi hlavní hrdinka, ale ani ta to neutáhne a tak přestávám koukat po první sérii. Seriál je zřejmě cílen na náctileté dívky a jiné publikum si dlouhodobě asi těžko získá.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Není to jen obyčejné teen drama..

Viděla jsem první 2 díly a byla jsem mile překvapena. Není to to typické teen drama, kdy v prvním díle se něco uděje a pak to spadne do těch nesnesitelných a předvídatelných kolejích, kdy se v podstatě nic neděje. Tohle je promyšlené a zároveň nepředvídatelné. Carter nepadne svým rodičům kolem krku, jakoby se nic nedělo. Prožívá to docela reálně a to se mi líbí. Není to ten jednoduchý bezduchý teen seriál od CW nebo ABC Family.

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Finding Carter or catch mum

Viděla jsem první dva díly. A musím říct, že mi to hodně líbilo. Je zajímavé vidět jak se rodina vypořádává s návratem Carter, jak "zlý" rodič může být hodný a hodný "zlý". Jak Cater žije novým žiovat. Jsem moc zvědavá na další pokračování a podle ukázek na konci dílu (dvojdílu) to bude ještě hodně zajimavé.
Zatím 80% ale asi přidám ;)

Po zhlednutí celé serie dávám 100% konec byl wow... a dnes začíná druhá serie tak jsem zvědava jak se to vyvrbí.

Serial rozhodnění není jen teen blbost ale myslim ze jako jeden z mala je i realistější než ostatní

100 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Milá záležitost

Poměrně zajímavé téma, přijatelně zpracované. Postavy sympatické, Kathryn úžasná a uvěřitelná (ačkoliv to může být moje lehká posedlost touto herečkou .)). Nic zas tak převratného, ale ani urážlivého. MTV tentokrát příjemně překvapilo.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Wow

Jedním slovem GOOD!
Čekala jsem nějakou slátaninu a směsici všech seriálů dohromady,ale jsem ráda že sem se zmýlila.
Konečně po éře rušení všech mých nej seriálů na který jsem se dívala sem ráda,za tento skvělý seriál.Líbí se mi to prostředí,děj a konečně i osazenstvo na který se dá koukat :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nic pro chlapy

Dramatický seriál stanice MTV pro (mladé) ženské publikum. Pilot stravitelný, postavy přijatelné, ale do budoucna si nedovedu představit děj nenudící mužské osazenstvo. Očividně půjde o opakovanou rozpolcenost Carter vůči své staré/nové rodině + neustálé řešení milostného trojúhelníku. 50% [skončil jsem po pilotu]

50 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí