Flashpoint

Flashpoint (Flashpoint) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

No Kind of Life

Tým jedna řeší únos lékaře z jeho ordinace a Sam se dostává do situace, která přímo ohrožuje jeho život. Následná akce Eda staví do podobné situace jako při minulém zásahu. Jak se se vším vyrovná?

Tým jedna je povolán na místo činu, kde byl ze své ordinace odvlečen lékař mužem se zbraní v ruce. Během tohoto útoku je jasné, že doktor Alston pachatele zná... Členové týmu prohledávají budovu, když Sam venku uvidí dodávku podezřelého a jde ji překontrolovat. Uvnitř objeví uneseného lékaře, který se snaží pomoci postřelenému chlapci. Chlapcův otec, který doktora unesl, se zatím vydává do ordinace pro vybavení. Při návratu Sama překvapí, odzbrojí a i se svým synem a doktorem Alstonem v dodávce uniká.

Tým brzy zjišťuje, k čemu došlo a proč se celá věc děje. Chlapcův otec byl dříve kurýrem drog pro jednoho z překupníků. Nedávno byl ale postaven před jinou volbu. Rozhodl se vyhnout střetu se svým šéfem i policií a společně se svým synem uprchnout. Bohužel byl jeho syn během útěku zraněn, proto se vydal za svým dávným přítelem, doktorem Alstonem.

Tým jedna teď musí zjistit, kam muž Sama, doktora a svého syna odvezl a to vše dříve, než se na místo dostanou drogoví bossové, kteří si budou se svým kurýrem vyřídit účty jednou pro vždy...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir