Foylova válka

Foylova válka (Foyle's War)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
This is madness

15. června 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

na jedničku

Tento seriál jsem si vybrala kvůli jeho scénáristovi Anthony Horowitzovi a nezklamal mě. Myslím, že byl velmi dobrý nápad natočit seriál odehrávající se za války, ale z trochu jiného pohledu.Britové se opět vyznamenali.

Avatar uživatele
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Prvotřídní detektivka ze staré dobré Anglie

Prvotřídní detektivka. Foyle je sympaťák, atmosféra je dokonalá, zápletky jsou jako vždy chytré a inteligentní a vše je navíc obohaceno atmosférou druhé světové války. Další dokonalá anglická detektivka, na kterou se rád podívám. Anthony Horowitz mi zase předvedl svůj dokonalý talent, a když už asi není nic, co by ukázal, pokaždé mě posadí na prdel. Pro milovníky klasických ostrovních detektivek rozhodně povinnost. Oceňuji, chválím, uznávám, doporučuji. Za 85%.

Avatar uživatele
Tetišeri

3. září 2016

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Lahůdka

pro milovníky britských detektivek. Inteligentní, propracované příběhy, nááádherná výprava, skvělé (jak jinak?) herecké výkony. I český dabing s panem Štěpničkou v hlavní roli je hudbou pro uši.
Stopáž je dlouhá, jde vlastně o řadu filmů, a to mi v tomto případě vyhovuje.
Pohled na 2. světovou válku z úplně jiného úhlu, než ze kterého jsme ji zvyklí nazírat. Navíc pár nových informací z jejích dějin. Má úcta a má spokojenost.