plakát seriálu

Franklin a Bash

(Franklin & Bash)

Názory uživatelů

F&B

Franklin and Bash je seriál, který mě zaujal hned po prvním díle. Řeší právnické případy novými, a pro diváka, vtipnými způsoby.
Seriál je velmi sympatický tím, jak je celý natočen a vlastně i jak jsou ukázané hlavní dvě postavy. Upřímně, kdo by Petera a Jareda nezamiloval na první pohled,že?

Akorát uberu menší procento, protože se mi poslední série příliš nelíbila... Ale kromě toho můžu jen doporučit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

ne úplně běžní právníci

Stačily dvě scény, které mi ukázala sestra ("podívej, to vypadá jako super seriál"), a už jsem letěla hledat první díl.
Tak trochu neortodoxní právníci, kteří si se zákony (a soudci) hrají jako kočka s myší. Výsledkem jsou čtyři série skvělé zábavy. A i když se závěrem nejsem úplně spokojená, tomuhle seriálu musím dát plný počet bodů a hvězdičku k tomu. :D
Je pravda, že mám o něco radši Jareda, ale ani na Petera nedám dopustit. :D

poznámka na konec: kdo by ty dva nechtěl za svoje právníky?! :D

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zábavná letní oddychovka

Toto mizerné, deštivé léto jsem byla ošizena o Psych a docela náhodou jsem objevila tento náhradní seriál. Podobně jako v Psych jde hlavně o "bromanci" dvou dlouholetých kamarádů, kteří tak ještě docela nedospěli. Franklin a Bash jsou sice advokáti, ale při svých případech používají hodně neortodoxní metody, kterých se nevzdají, i když se vyšvihnou výš.

Skvělým tahem bylo obsazení Breckina Meyera a Marka-Paula Gosselaara (kterého si pamatuju ještě jako špunta ze Saved by Bell) do hlavních rolí, protože chemie mezi nimi opravdu funguje. Já mám obvykle slabost pro "outsiderovské" postavy, takže jsem si oblíbila Karpa Reeda Diamonda, poněkud škrobeného právníka, který by Franklina s Bashem rád ze své firmy vystrnadil.

Pokud hledáte nějaký lehčí seriál, při kterém vám příjemné uteče čas, zkuste tenhle.

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Franklin vs. Bash

Ďalší pekný seriál z právnického prostredia. Prípady sú poňaté trošku humornejšie,metódy hl.postáv sú neortodoxnejšie.
Hlavná dvojica je skvelo zohratá a má chémiu,ktorá medzi nimi funguje.Občas máte pri nich pocit akoby úplne nevyrástli a stále boli deťmi.No aj keď sa tak na začiatku trochu správajú,v prípade im ide vždy o dobro klienta,ktoré na koniec dosiahnú.Ostatné postavy stoja tiež za to.Pindy s jeho fóbiami je skvelý.
Narozdiel od Suits je to skôr taká ľahšia a vtipnejšia právničina,no aj tak to za to stojí. Nudiť sa pri ňom nebudete.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

....

Skvělý seriál, který mě dostal hned po prvním díle. První dvě řady jsem shlédla asi za dva dny a k třetí jsem bohužel ještě nedostala. Jeden z mála seriálů, na který můžu koukat pořád. Hned mě zaujala spolupráce mezi Franklinem a Bashem. Zábavný seriál z právnického prostředí, který nemůžu jinak, než doporučit.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Franklin and Bash

Tohle byla láska na první pohled, právníci, kteří jsou pořád ještě tak trochu děti, al dokážou být i vážní. Všechno řeší svým způsobem, který je sice neortodoxní, ale funguje. To je moje, vždycky jsem měla ráda právnické seriály Suits, Fairly legal, Shark to je moje. k tomu navíc hlavní dvojice postav, ze které se musím přiznat mám radši Jareda, má skvělou chemii. Ale i ostatní postavy jako Karp, Pindy, Infield, Carmen a ostatní jsou naprosto skvělé. Tenhle seriál vřele doporučuji všem co hledají něco zábavného, ale i kvalitního. Franklin a Bash je skvělá oddechovka která neurazí, naopak spíš potěší.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí