Frasier

Frasier (Frasier) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Niles a papoušek

Roz přemluvila Frasiera k rande naslepo s její kamarádkou. Niles se snaží s otcem spřátelit svou fenku. Jenže pak se přijde na to, že ji nemá kam dát, protože se stěhuje do budovy, kde nesmějí být psi.

Když přijde ráno Frasier do rádia, svěří se Roz, že rande s její kamarádkou Ritou nevyšlo. Nechtěla s ním být ani o minutku déle, než bylo bezpodmínečně nutné. Začne se litovat, protože ho žádná nechce. Roz mu prozradí, že ženy nestojí o příliš dychtivé muže. Když se bude trochu míň snažit, půjde to lépe. Niles ukazuje Frasierovi, otci a Daphne svůj nový byt. Pejska dal k adopci a pořídil si papouška Baby. Frasier se Nilesovi svěří, že už asi nikdy nebude randit. Vtom zazvoní sousedka s poštou. Frasier jí otevře. Jmenuje se Stephanie a jeho pořad prý miluje. Oba jsou rozvedení. Frasier pozve novou známou na páteční večeři u Nilese.

V den posezení se Baby lekne ohně, skočí Nilesovi na hlavu a odmítá se pustit. Volají veterináři, který usoudí, že pták dostal šok z hostů a ohně a teď má trauma. Musí se uklidnit. Niles přikryje Baby utěrkou, aby si myslela, že je noc. Frasier se musí ujmout role hostitele a vypráví vtipy. Stephanie prozradí, že druhý den jede pryč a chtěla by s ním strávit více času.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358