Frasier

Frasier (Frasier) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pivo U Duka

Za Frasierem přijde jeho bratr Niles s možnou investicí a Frasier souhlasí, že budou společně investovat. Večer jsou oba bratři pozváni svým otcem Martinem do baru “U Duka“. Sem chodil otec vždy sám, mezi své kamarády a kolegy policisty. Frasier s Nilesem jsou pozváním zaskočeni, protože sem otec nevzal nikdy ani matku a očekávají nepříjemnosti. Bratři po příchodu zjistí, že všichni hosté zapíjí konec baru, který má být zbourán. Oba se cítí hrozně, protože právě do společnosti, která hodlá bar zbourat, oni investovali a cítí se tedy za zničení baru zodpovědní.

Frasier se hned druhý den ptá právníků, zda nejde likvidaci baru zastavit, ale není již šance. Frasier řekne otci o investicích a otec se s likvidací smíří. Pietně se rozhodnou strávit ještě poslední večer v baru, který je již vyklizen. Za rozbřesku přijde i Niles, který se rozhodl demolici zabránit po svém...

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Frasier zmíní bývalou kancelář přepravní společnosti Pony Express, jenže ve Seattlu nikdy žádná nebyla.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Martin představuje Dukeovi své syny, jako by se nikdy nepotkali, jenže v epizodě First Do No Harm Frasier a Niles mluví o tom, že v mládí trávili čas s Dukem a jeho dcerou Marie.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358