Frasier

Frasier (Frasier) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Předstíraná láska

Joe pomůže Frasierovi zjistit příčinu obrovské mokré skvrny na stropě v jeho ložnici. Cam Winston, který bydlí nad ním, si pořídil novou pračku a ta teče. Není to poprvé, co ho Cam něčím naštval, a tak se Frasier rozhodne vyhlásit mu válku.

Odejde s Joem do suterénu odpojit přívod vody. Cam naštvaně přijde k Frasierovi do bytu, kde je jenom Martin s nemocným Eddiem. Když zjistí, že Frasier Eddieho nemá rád, rozhodne se zavolat na pomoc svou matku veterinářku. Niles mezitím přijede na novince zvané Segway, díky níž nemusí už nikdy chodit a kterou také nechce nikomu půjčit. Paní Winstonové se povede zlepšit Eddieho stav, a dokonce se s Martinem spřátelí. Frasier to ale nevidí rád. Cam mu pošle účet za zničené oblečení, které zůstalo v pračce bez vody. Martin probírá s paní Winstonovou věčné spory Cama a Frasiera. Domluví se, že budou předstírat vážný vztah, aby si užili trochu legrace.

Daphne se snaží Frasiera přesvědčit, aby jim také pořídil pračku, a dělá mu kvůli tomu naschvály s oblečením. Frasier je ale neoblomný. V kavárně mu Roz poradí, aby uzavřel s Camem příměří. Stoupne tak v očích otce a bude za rozumného člověka. Frasierovi se plán líbí, Jde tedy Cama navštívit a uzavřou mír... Alespoň do příštího praní.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358