plakát seriálu

Frasier

(Frasier)

Epizoda 4×16 – První zklamání (The Unnatural)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Za Frasierem má přijet jeho syn Frederick. Jediné, co si přeje, je prohlídka Microsoftu. Frasier už mu to slíbil, ale nedokáže exkurzi domluvit. Zeptá se Roz, jestli nechodila s někým z vedení Microsoftu. Hned začne popisovat, co to tenkrát bylo za omyl. Líčí šílený rozchod, kdy on pořád volal a ona ho odmítala a on jí stanoval na zahradě. Frasier prozradí, oč mu jde, ale Roz nechce bývalému příteli volat. Frasier naléhá, Roz podlehne.

Frasier slíbí Frederickovi Microsoft na sobotu. Synek je evidentně zamilovaný do Daphne. Pořád jí sedí na klíně a hrají si spolu. Niles žárlí. Vtom přijde Roz, která se zranila na tanečních hodinách. Kolega z rádia za ni hledá náhradníka na softball, a navíc její bývalý už v Microsoftu nepracuje. Frederick je ochoten vyměnit návštěvu Microsoftu za možnost spatřit otce hrát softball. Má hrát místo Roz. Jenže Frasierovi softball nejde. Bojí se, aby syn nebyl zklamaný. Jdou tedy na hřiště něco se naučit. Frasier se ani jednou netrefí.

Daphne je naštvaná, Frederick jí vběhl do koupelny, když se sprchovala. Sice se omluví, Niles mu to nevěří. Žádný omyl, šmíroval!

Hlavní postavy
Dr. Frasier Crane
Daphne Moon-Crane
Dr. Niles Crane
Roz Doyle
Martin Crane
Bob 'Bulldog' Briscoe
Hostující hvězdy
sám sebe
Vedlejší postavy
Frederick Gaylord Crane
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevPrvní zklamání
Původní názevThe Unnatural
Rok natočení1997
Premiéra1. dubna 1997
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody