plakát seriálu

Frasier

(Frasier)

Epizoda 4×11 – Tři dny trapasů (Three Days of the Condo)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Frasier koupí ve starožitnictví japonské klepadlo. Hned si ho dá na dveře. Niles dovolí otci, aby si půjčil jeho byt, protože chce povečeřet se Sherry. Frasier objeví za dveřmi napomenutí, aby odstranil nepovolené klepadlo. Dala ho tam paní Langerová, předsedkyně domovní rady.

Frasier se tedy vydá na domovní schůzi. Chce promluvit k výboru a klepadlo obhájit. Pronese řeč, rozdá fotky klepadla, snaží se vysvětlit, že jde o umělecké dílo. Paní Langerová žádost zamítne. Musí klepadlo odstranit do 24 hodin. Frasier se naštve. Když večer parkuje, přistoupí k němu muž, kterému není vidět do tváře. Řekne, že je ze skupiny odporu proti paní Langerové. Chce, aby se jí Frasier postavil a byl jejím protikandidátem ve volbách do domovní rady.

Daphne si stěžuje, že dostala od slečny Langerové lístek s napomenutím kvůli parkování na místě, kde parkuje pořád. Frasier prohlásí, že za to může on, protože ji pokořil svým rétorickým uměním. Když přijde Frasierův otec a stěžuje si, protože dostal další dva výhružné lístky kvůli nesmyslům, rozhodne se Frasier opravdu kandidovat...

Hlavní postavy
Dr. Frasier Crane
Daphne Moon-Crane
Dr. Niles Crane
Roz Doyle
Martin Crane
Vedlejší postavy
Sherry Dempsey
slečna Langer
Dr. Dorfman
japonský obchodník
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevTři dny trapasů
Původní názevThree Days of the Condo
Rok natočení1997
Premiéra21. ledna 1997
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody