plakát seriálu

Gary Unmarried

(Gary Unmarried)

Názory uživatelů

Jen a jen lepší

Samozřejmě zkouškové v plném proudu, takže ideální čas na objevování nových seriálů a jejich zkouknutí v jednom dni.

Gary mě prostě dostal, už dlouho jsem se nezasmál tolikrát nahlas jako u prvních třech dílů (spíš u druhýho a třetího). Trochu mi to připomínalo starou dobrou rodinou válku, kdy je humor přirozený a není ničím nucený, jak to občas už bývá u pokročilejších sitkomů. Gary má zatím u mě zelenou a doufám, že mu to vydrží.

Po další spoustě dílů...

Je to ještě lepší než se na začátku zdálo. Vtipy nejen že jsou perfektně dotažené, mají dokonce dvojitý rozsah. Když už si myslíte, že tenhle dialog právě skončil skvělou pointou, tak přijde druhý úder a je v něm další přesně mířený zásah na vaší bránici. Ten kdo psal pro Garyho dialogy byl snad geniální. Tudíž měním z 90% na 100%, protože tenhle seriál pro mě nemá chybu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

80 %

Jeden z mých nejoblíbenějších rodinných sitcomů a společně s Castlem jediné světlo v příšerné seriálové sezoně 2008/2009. Ftipný scénky, povedený cast (Jay Mohr mi teda ze začátku malinko připomínal pornoherce, ale zvyknul jsem si), pohodový vyznění seriálu. Málokdy mě vysloveně baví dětští herci, tohle je světlá výjimka...Mám jedinou výhradu: Je tam málo Jaime King :)

"Two is your personal record?" :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Garry

Tento sitcom mě mile překvapil. Trvalo mi dost dlouho (15 odvysílaných episod), než jsem se odhodlala si Garyho stáhnout. Ze začátku mě totiž hoodně štvalo, že Jay Mohr (Gary) opustil mou nejoblíbenější postavu z Ghost Whisperer - prof. Paina, aby mohl vzniknout tento seriál. Nakonec jsem ale podlehla a stálo to za to.
Celou sérii jsem zmákla za odpoledne (do včerera, no) a bylo to hodně vtipné odpoledne. Některé scénky neměly chybu. Vztahy mezi postavami jsou pěkně propletené, ale ne tak moc,a by se v tom nedalo vyznat. Hlavní děj zde ale nenacházím, asi je - na rozdíl např. u HIMYM - dobře ukrytý, což je asi tak jediné negativum, které na seriálu vidím. Těším se na druhou sérii.

2. série: Druhá řada Garyho mě nezaujala zdaleka tolik jako ta první. Především úvodní díly byly hodně pod úrovní, od poloviny série už se to ale opět zlepšilo. Bylo tu několik momentů, u kterých jsem se opravdu zasmála - Gary v růžové košilce a mnoho dalších. Hodně dobrá byla postava Curtise, který v této řadě vystřídal Dennise v roli Garyho nejlepšího kamaráda. Sasha také přinesla svěží závan, episoda Gary Has To Choose, kde si Gary vybírá mezi prací v radiu a vztahem se Sashou byla jedna z těch lepších. Seriál končí otevřeně, jak jinak, když byl poslední díl odvysílaný mnohem dříve než bylo oznámeno, že třetí řada nebude. Kromě toho konce ale musím říct, že tento díl velmi důstojně zakončil celý seriál. I když mě nesmírně bavily nadávky, které si Gary s Allison vyměňovali, myslím si, že by se mohli dát zpátky dohromady, a poslední díl měl k tomu dobře našlápnuto. I když už se konec nedozvíme...
Garyho určitě doporučuju, není nic lepšího než si dát tuto oddechovku v přestávkách ve zkouškovém. ;)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé