plakát seriálu

Growing Up Fisher

(Growing Up Fisher)

Názory uživatelů

As far as we knew, we were normal.

Musím přiznat, že z toho, co mám zatím ze zrušených novinek nasledováno, mi přijde, že tato sezóna byla poměrně kvalitativně úspěšná. Nebo se můj vkus výrazně liší od mainstreamu, každopádně i u Growing Up Fisher jsem se po slabém pilotu celkově docela slušně bavila.

Pilotní epizoda se mi příliš nelíbila. Divné postavy, táta spíše nesympatický, morální poučování dospívajících dětiček a málo vtipu. Ovšem s přibývajícími epizodami šla za mě kvalita nahoru. Děj příjemně plynul, na postavy jsem si zvykla a s podivem mi ani nikdo z nich nevadil. Na druhou stranu neříkám, že jsem si někoho oblíbila, to zase ne, ale koukat se na ně dalo. A v neposlední řadě pak přibylo i vtipných situací. U Growing Up Fisher se nebudete válet smíchy na zemi, to určitě ne. Ale sem tam se objeví hláška, u které se od srdce zasmějete.

Seriál se snaží hrát i na romantickou notu, ale moc se mu to nedaří. Randící život jedenáctiletého hrdiny je opravdu trapně úsměvný. Tyhle lásky ze základních škol jsem nikdy nepochopila a nikdy je neocením na televizní obrazovce. Navíc ta jeho vyvolená očividně měla jiného "kluka", ale ve finále se klidně začala s hrdinou líbat. Na druhou stranu bylo příjemně osvěžující, že rodičovský pár nebyl dokonalou dvojicí a ani nebylo záměrem tvůrců, aby se snažili dát je opět dohromady. To, že byli jen přátelé a přitom mezi sebou měli super energii, se mi moc líbilo. Kdyby se spolu třeba na konci znovu vyspali, zaběhlo by to do klišé, takhle ale zůstal seriál na dobré úrovni.

Growing Up Fisher není nic světoborného, ale na zkrácení dlouhé chvíle to určitě stačí. Asi bych to přirovnala k o rok starší komedii s Jennou Fisher - 1600 Penn. Prostě se zasmějete jen občas, ale děj příjemně utíká a postavy vám nelezou na nervy, minimálně ve většině případů.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Netuctová zápletka v tuctovém seriálu

Komediální seriál o chlapci a jeho slepém otci, právníkovi, který se chová jako kdyby slepý nebyl. Vtipně podané, poměrně zajímavé i herecky, ale neudržitelné z pohledu zajímavosti zápletek a vtipnosti jednotlivých epizod, což ukázal už 2. díl. 60% [seriál ZRUŠEN]

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé