H+

H+ (H+) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
daniela.s0506

9. dubna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

webseriál

Je to první webseriál, nebo alespoň seriál této formy, který jsem viděla, a musím přiznat jisté rozhořčení. Epizoda kratší, než televizní reklama, to mě tedy docela zaskočilo.

Nápad mě velice nadchnul, hlavně proto, že to není až tak nereálné a je zajímavé sledovat, jak takový pokrok vědy může ohrozit lidstvo.

Zpracování jednotlivých epizod je celkem kvalitní, ovšem jako celek je to tak nějak zmatené. Hlavně to chaotické skákání v čase, přičemž se všude 'zdržíme' jen pár minut. Ač jsem koukala na téměř 30 dílů najednou, u některých částí mi jaksi utekla pointa a propojení s hlavní dějovou linkou. Už po prvních pár epizodách mě napadlo, že by se z toho dal poskládat (přeskládat) kvalitní film.

Ač jsem velký seriálový fanoušek, nerozumím příliš záměrům tvůrců a po 29 epizodách další sledování odkládám na neurčito. Třeba z toho jednou někdo udělá parádní celovečerák.

Avatar uživatele
venalce

2. dubna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Divácká výzva

Uf, tak tohle bylo divácky náročné. Doporučuji zhlédnout jako maraton, jinak se v tom ztratíte. Maraton vám dá alespoň nějakou šanci. I tak je to výzva, protože každá z těch miniepizod (jinak se to nazvat nedá) se odehrává s jinými postavami v jiné časové linii. Jako první pokus o velký webseriál to bylo dobré, ale příliš komplikované, nemluvě o tom, že mnohé zůstalo nevysvětlené a nedokončené. Například taková linie s dítětem. Co bylo vlastně zač? Co ho dělalo tak "spešl"? I o Simoně jsme se nakonec dozvěděli víc, byť to taky nebylo úplně košer. Je to škoda, protože jsem si celou dobu říkala, že kdyby to mělo tradiční formát a příběh trochu víc prostoru, mohla to být stejná pecka jako třeba loňské Sense8, kvalitního materiálu tam rozhodně bylo dost. Další díly ale nikdy nevznikly a většina diváků to pravděpodobně vzdala před koncem. Jak říkám, škoda.

Avatar uživatele
Butcher

9. února 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

H+

Nebylo to zas tak špatné. Nápad to byl poměrně dobrý, i přesto, že nápad s čipem v hlavě, díky kterému můžeme být stále online jsme viděli například v seriálu Continuum nebo Intelligence.

Zpracování a kvalita efektů i herecké výkony byly dobré, ale upřímně ? Prostě to byla nuda. Občas jsem se v tom i dost ztrácel, jak se přecházelo v různých časových liniích a různých místech, ale postupem času jsem si to nějak dokázal srovnat v hlavě.

Celkově bych seriál zhodnotil jako jeden z těch lepších webseriálů.

Avatar uživatele
E Š

26. srpna 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Sklamanie

H+ bol pre mňa očakávaný ako nová nádej pre web seriály (priznajme si to, trh je nimi presýtený, ale kvalita nestúpa, zostáva zopár zlatých exemplárov), najmä kvôli menám, ktoré za ním stoja.

No, prvá časť bola dobrým úvodom. A človek len čakal, ako sa to rozvinie. Pokračovanie mi však vôbec nesadlo - je v tom zmetok, akoby každé bolo o niečom celkom inom. Zrejme je to pre nejaký zámer, ale keď tie časti sú tak... nudné! Nudné nudné nudné!

Technicky skvele zvládnuté, no dejovo (zatiaľ) prázdne.

Avatar uživatele
Dylan_Bennett

31. srpna 2012

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

...

Řeknu to na rovinu...H+ byl pro mě nejočekávanější novinkou roku 2012 ve webseriálech. A musím říct, že první dva díly opravdu za těch 80%. Ale pak se změnila dějová linie a byli jste sedm let před tím, než se to stalo, pak dokonce v Itálii dva roky poté, co se to stalo a pak zase v Indii pět měsíců před tím, než se to stalo...Prostě nevím... Od třetího dílu to pěkně začalo klesat, ale uvidíme, jak se to rozjede dál, snad své hodnocení zase jednou změním.

Avatar uživatele
cliwe

2. prosince 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Začátek

super, chytla jsem se. Pokračování zmatené a divné. Zklamání. Asi nejsem tak inteligentní abych pochopila záměr tvůrců :-)

Avatar uživatele
Ptamil

10. září 2012

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zatím dobrý

Viděla jsem zatím prvních 9 dílů a to všechny pohromadě. Uvidíme, jak to bude vypadat každý díl po delším čase. Rozjeté je to pěkně :-) Zatím prvních 9 dílů 90%

Avatar uživatele
Supers

26. dubna 2012

8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Hmm...

Vyděl jsem to v EN a celkem to ušlo.Ale pár věcí bych na tom změnil ale drží se,to musím uznat.

Avatar uživatele
misulka78

3. listopadu 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Vlastně nevíte vůbec nic

Na začátku se dozvíte, že existuje nějakej svět H+, mikročip v mozku, kvůli kterýmu můžete surfovat neustále online, vidí doktoři do těla atd. Následně všichni gebnou v letištní hale a pak následujou malé epizodky věcí, ze kterých máte v hlavě dost velký šrumec, ale po určitém čase to alespoň trošku začne dávat smysl.

Avatar uživatele
behungry

14. listopadu 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

H-

Tak na tento webseriál jsem se docela dost těšil, námět dobrý, vizuál v pohodě. Jenže po 12 dílech jsem se přestal dívat, prostě většina dílů nuda, pokud to shrnu, tak mě bavily možná tak 3-4. Škoda, zase musím hledat pořádný sci-fi seriál někde jinde.

Avatar uživatele
Silencia

11. listopadu 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zklamání

Ne, vážně ne. Zatím 18 dílů a nic. Nuda. Roztrhaný, nepřehledný a zmatený. Nic víc.