Plakát

HIM

Sedmnáctiletý hlavní hrdina (v příběhu známý pouze jako On) se právě nachází mezi dětstvím a dospělostí. Stejně tak se uvězněný mezi dvěma domovy svých rozvedených rodičů, kteří si vzali nové partnery a rodiny. Je kukačkou v jejich hnízdech, připomínka omylu z jejich minulosti a hrozba... [více]

2016 | Velká Británie | 60 minut | ITV | Horor / Drama / Minisérie | 3 epizody | status: ukončeno v roce 2016
Poslední odvysílaná

1×03 – Episode 3

(premiéra 2. 11. 2016 – před 7 lety)
závěr seriálu

HIM – O čem to je

Sedmnáctiletý hlavní hrdina (v příběhu známý pouze jako On) se právě nachází mezi dětstvím a dospělostí. Stejně tak se uvězněný mezi dvěma domovy svých rozvedených rodičů, kteří si vzali nové partnery a rodiny. Je kukačkou v jejich hnízdech, připomínka omylu z jejich minulosti a hrozba pro jejich nově nalezené domácí štěstí. Jako každý teenager, i u něj se střídají zvláštní emoce. A jako každý kluk si s těmito emocemi neví rady.

Ale jeho chování spustilo něco jiného. Má totiž zvláštní schopnost, kterou zdědil po svém dědečkovi. Schopnost, které rozumí jen jeho stárnoucí babička, která mu domlouvá, aby tuto schopnost používal jen pro konání dobra, jinak, jak sama dobře ví, se vše může zvrhnout v tragédii.

Když jeho sedmnáctiletá nevlastní sestra Faith nastěhuje k němu domů, Jemu se velice zalíbí. Oba ale vědí, že jejich vzájemná přitažlivost by mohla vyústit v rozvrat rodiny. Tenhle zmatek ale jen vyburcuje Jeho schopnosti až mimo jeho kontrolu - a ti, kteří jsou mu nejbližší, jsou také první, kterým by mohl ublížit.

Články k seriáludalší články
Pilot pod lupou
Info box
Stanice

ITV

Délka

60 minut

Žánr

Horor
Drama
Minisérie

Země původu

Velká Británie

Roky vysílání

2016

První vysílání

19. října 2016

Ukončení seriálu

2. listopadu 2016

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky