plakát seriálu

Hollywood Game Night

(Hollywood Game Night)

Názory uživatelů

Praštěné hry, 6 celebrit a Jane Lynch!

Pokud máte rádi soutěžní hry a chcete se nasmát u toho, jak se celebrity snaží pomocí pantomimy předvádět názvy písniček či jak na ně za špatnou odpověď vystřelí sprška popkornu, tak tohle je pořad pro vás.
Jane Lynch jako moderátorka dodává pořadu tempo a usměrňuje hosty, když se po pár drincích trochu více rozdovádí. Z počátku jsem se obávala, že se pořad stane po pár dílech monotónní, ale obměna různorodých celebrit a také stále nové soutěžní disciplíny zaručují, že dokážete zhlédnout tři řady po sobě bez výraznější přestávky.
Oproti 'Geeks who drink' je 'HGN' většinou zaměřen na známé osobnosti, celosvětově známé filmy a hudbu, takže je to pro obyčejného smrtelníka více přitažlivější, neboť ví (nebo alespoň vzdáleně tuší), o co/koho se jedná. A jak už jsem zmiňovala - ty soutěže! Obdivuju tvůrce za jejich nápady. Přece jenom koho napadne smíchat fotky 2 různých osob a nechat jiné hádat, kdo se ve výsledném mixu objevuje? Nebo požádat 8leté děti, aby nakreslily obrazy jejich oblíbených celebrit, a nechat pak jiné celebrity zjistit, o koho se jedná? A spousta dalšího... A navíc ty komentáře a kreace samotných účinkujících - k nezaplacení! :)
Pokud stále váháte, na YouTube má Hollywood Game Night vlastní kanál, kde jsou ukázky z her a odvysílaných dílů. Pak se rozhodněte, zda to stojí za to sledovat...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk