plakát seriálu

Hooten a Lady: Lovci pokladů

(Hooten & the Lady)

Názory uživatelů

Druhá série?

Jelikož filmy/seriály s tématikou hon za pokladem mám ráda, tak se mi tento seriál zamlouval. Pár "buran" a "princezna" mě velice pobavil. Byl to dobrý nápad spárovat pochybovačného lovce pokladů a precizní historičku z Britského muzea. Jsem zvědavá na další pokračování (pokud bude..). Rozhodně jsem se u seriálu nenudila :) pobavil, vtipné scény, hlášky, nějaké to dobrodružství :) rozhodně jsem ráda, že jsem se na seriál podívala :) Jen mám trošku strach, že se další série nedočká... také jsem byla překvapená koncem.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

A můj názor je ...

Spíše to beru jako seriál na odreagování. Je velice jednoduše postavený a nedokáže skoro ničím zaujmout, až na krásnou přírodu a hlášky hlavních postav. Možná bych to nazval spíše komedií, protože v tomto směru seriál dobře funguje. Moc nadějí do budoucna mu nedávám, jelikož v ničem pořádně nevynikne, ale kdo ví, třeba se pletu. A já se v tomto směru rád pletu. A mimochodem, zaujala mě píseň - vážně chytlavá.
Aktualizace: Škoda, že se seriál nedočkal dalších řad. Celkem jsem si na něj zvykl.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Škoda zrušení

K seriálu jsem se dostala úplnou náhodou - z vlastní vůle jsem si pustila televizi. A byla jsem příjemně překvapená, seriál mě opravdu bavil, brala jsem ho jako každotýdenní odpočinkovku a odreagovačku.

Líbilo se mi věčné "soupeření" mezi hlavními hrdiny, oblíbila jsem si i to, jak mi byla Alex mnohdy opravdu protivná. Co mi chybělo byla trocha víc "historie" z Hootenova života, ocenila bych, kdyby se jí věnovalo trochu víc prostoru, třeba na úkor aktuálního dění kolem Alex.

O to větší zklamání pro mě bylo jeho nedávné zrušení, osobně bych snesla mnohem víc epizod.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Parádní odpočinkové dobrodružství

Tyhle seriály mám rád. Odpočinkové, zábavné, s kapkou dobrodružství a exotických lokací a fungujicí hlavní dvojicí. Tenhle seriál má všechno, tudíž jsem spokojen. Žádné veledílo to samozřejmě není, ale baví mě to a zatím to funguje. Interakce mezi lady Alex a Hootenem je perfektní, navíc Alex je fakt kočka a Hooten fakt frajer. A je to sranda, ten humor je fakt britsky kvalitní. A prostě to nemůže nikoho urazit. A dobře se u toho odpočívá. A má to málo dílů, takže se to nepřejí. Já už jsem si seriál stačil oblíbit a těším se na další díly. V dětství jsem měl tyhle Lovce pokladů (https://www.csfd.cz/film/77264-lovci-pokladu/komentare/), teď mám tyhle Lovce pokladů - a jsou vlastně mnohem, mnohem lepší. Už mi věříte, že je to fakt dobrý a stojí to za to? Za druhou sérii jsem rád. 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Lovci pokladů

Takový originální lovci pokladů. Je to spíše komedie než akční serial. Hooten je něco mezi vykradačem hrobek a Indiana Jonesem. Ledy Alexandra je zaměstnankyní Britského muzea a v terénu není zrovna zběhlá a je poměrně naivní.
Hlavní postavy mají velmi rozdílné povahy a dobře se doplňují. Docela to mezi nimi jiskří i když má Alex snoubence. Jejich hádky tento seriál vážně oživují. Líbí se mi jak vždicky skončí někde v pasti zavření nebo k něčemu přivázaní.
V serialu jsou uřasné záběry z exotických částí světa.
Hodně mě mrzí, že tento serial skončil po první serii, protože tenhle mě vážně bavil.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Oddychovka

Musím říct, že miluji seriály se tématem hledání pokladů a viděla jsem jich již několik. Hlavní postavy jsou rozhodně pojaty zajímavě, ale o to víc je zarážející konec série. Je neočekávaný a vlastně mi tam vůbec nesedí.
Pokud hledáte něco lehčího u čeho si odpočinete, doporučuji Hooten & the Lady. Většinou je to zajímavé, zábavné a i docela pohlcující.
Vcelku jsem i ráda, že seriál nepokračoval druhou řadou, protože po tom konci si to už tak úplně neumím představit.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Stopercentne Béčko!

A preto davam 80% Co je v skutku vela
No v mojom rebricku zasluzene
Serial sa nehra na to ze je prva liga
Vsetkym prave naznacuje, ze ani nema take ambicie
Napad teda tema, postavy sceny Vsetko, uz mnohokrat pouzite Predvidatelny dej Ziadna v dnesnej dobe vyzadujuca sa nahota ci krv a vzdy pritomna smrt Super nadradenost hrdinov ci neuveritelne nadprirodzene schopnosti Cez to vsetko sa tesim na kazdu novu epizodu Je to v skutku nenarocna zabava Nesnaziac sa - velmi mile, vesle pozeranie

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nuda

Tenhle počin se ani jinak popsat nedá. Vydržela jsem to do 4. dílu v naději, že to bude lepší. Protože třeba hlášky fungují dobře a postava Hoota je zábavná. A to je všechno.
Je to tak podivně natočené. Nějak nechápu, kam scénáristé mířili. Vážně to myslet nemohli, protože to by museli být na drogách. Takže to asi mělo být vtipné. Ovšem tak vtipné, aby se to dalo nazvat komedií, to taky není.
Končím, mažu z watchlistu. Tohle se nedá použít ani jako pozadí při luxování, protože i na dálku způsobuje hluboký spánek.

40 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Oddychovka

Perfektní oddychovka. Plná klišé a bez překvapivých zvratů, přesto dobře napsaná a zahraná. Je škoda, že to má jen jednu řadu.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zklamání

Možná je brzo na hodnocení celého seriálu, asi se ještě může rozjet, ale pro mě je to momentálně ztráta času. Další seriálek typu Indiana Jones, a pro mě zklamání.

40 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jak najít poklad?

Seriál na zasmání a pobavení

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé