plakát seriálu

Hudební masakry

(Hudební masakry)

Názory uživatelů

Pro pobavení...

Slušný výběr témat/interpretů - je to až k neuvěření, co může na hudební scéně vznikat. Bohužel se ale pořad omezuje pouze na prázdné výkřiky typu "zpívající striptérka" a "no to je fakt masakr" a nějaká konstruktivní kritika, či vzhled do tématu a problematiky české hudební scény chybí. Pořad v tomto ohledu (asi) hlavně naráží na délku epizod - za necelých 5 minut představit téma, pustit ukázku a ještě k tomu něco říct...to by bylo nad síly i sebelepšího moderátora.

Hudební masakry tak slouží pouze pro jednoduché pobavení a nic navíc nepřináší. Což je ovšem velká škoda.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zajímavě nezajímavé...

Při přehrávání jednoho z dílů jsem si myslel, že usnu.
Za 1. mluví o muzice kterou neposlouchám, pokud tedy babička nepřepne na Šlágr, (a ano všichni, kteří se na tento pořad podívají budou, samozřejmě, tvrdit že to neposlouchají :D).
A za 2. mluvil takovým tím nudným nevýrazným hlasem. Podle mého názoru.
Ale po shlédnutí dalších dílů, jsem si na to zvikl a už to nebylo tak nudné.

Ikdyž jsem výše moc neopěvoval tenhle pořad, rozhodně všem doporučuji si to pustit.
Protože tenhle pořad si zaslouží aby jste se na něj podívaly, nebo případně jen věděly o čem je. Můj hlavní důvod je ten, že jsem zatím neviděl někoho otevřeně a pravidelně mluvit o této "muzice".

A teď k mému hodnocení. Dávám 50% protože ikdyž nemluví o ničem zajímavém nebo převratném. A ti, kteří pravidelně sledují pořad Jardy Konáše o "muzice" mají stejný názor jako on. Tak si zaslouží pozornost, protože když někdo dělá hudbu, řekněme nekvalitně, a přesto mu to "hodí nějakou tu kačku" je tu zřejmě něco špatně.

P.S.
Tento názor píšu jako nehudebník a člověk, který hudbu pouze poslouchá (v koupelně však pravidelně, k nelibosti všem poslouchajícím, pořádám koncert :D).

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk