plakát seriálu

Huge

(Huge)

Názory uživatelů

At fat camp, even the drama is... HUGE

Huge je o skupince mladých lidí s nadváhou, kteří se snaží zhubnout na letním táboře. Téma, které teoreticky osloví hodně lidí po světě. Navíc v kombinaci s romantickou povahou ABC Family je Huge teoreticky hodně povedená série.
Pilot mě dokázal upoutat. Nikky Blonsky byla roztomilá v Hairspray, tato drsňácká role jí ukázala zase trošku z jiné stránky. V seriálu hraje jednu z hlavních rolí (Amber) také dcera Davida Hasselhoffa (Baywatch) Haylie. Její postava je samozřejmě nejoblíbenější na celém táboře, všichni kluci jí obdivujou a ona sama se zakouká do krásného cvičitele George. Btw. George mi chováním a mimikou neskutečně připomíná Finna z Glee, musela jsem se kouknout, jestli náhodou nejsou bráchové :) (nejsou)
S přibývajícími díly mě ale seriál bral míň a míň. Přišlo mi, že to je pořád to samé dokola, jednotlivé příběhy mě nijak zvlášť nezaujaly. Na druhou stranu bylo docela příjemné vidět na obrazovce konečně taky lidi, kteří nemají dokonalou postavu.
Když jsem četla, že fanoušci hned po zrušení seriálu vytvořili petici, opravdu jsem věřila, že seriál bude stát za to. Ale po těch deseti dílech si myslím, že to byl sice dobrý nápad a pokus, který ale nevyšel. ABC Family má poslední dva roky velké štěstí na originální televizní série, takže jedna špatná odbočka stanici snad neuškodila.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Will a její gang

Není zrovna moc seriálů, kde by hlavní roli hrála banda plnoštíhlých puberťáků. Konečně sem měla pocit, že se dívám na seriál z reálného prostředí a ne jen na vychrtlé, dokonalé a bohaté spratky.
O to víc mě pak mrzelo oznámení o zrušení seriálu.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk