Imposters

Imposters (Imposters) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Verulenka

20. února 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Guilty Pleasure

Tenhle seriál jsem na svůj watchlist zařadila jenom kvůli Výzvě 2017 a po shlédnutí rozhodně nelituji. Pilot mě neskutečně nadchl, když už si říkáte, že se podvedený manžel nemůže zachovat bizarněji, věřte nebo ne, tak může. Je to taková hořko sladká tragikomedie, kdy v jednu chvíli novomanžele milujete, v druhou proklínáte sňatkovou podvodnici a lituje podvedeného manžela/y a ve třetí se nemůžete dočkat další oběti a celé té omáčky okolo dalšího podvodu.

Avatar uživatele
Annie2809

30. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Podvodníci

Ze začátku jsem byla seriálem absolutně nadšená. Je to zase něco nového, co ještě ve svém watchlistu nemám. Musím ale říct, že celá série se trošičku vlekla, avšak stejně mě to bavilo a to hlavně díky sympatickým hercům, příjemně zvolené hudbě a vtipným momentům. Co si budeme povídat, Richie házel jednu perlu za druhou.
Co musím vypíchnout je neskutečně silné finále. Super propracované, zamotané, nikdy bych to od toho seriálu nečekala. Finále mě opravdu mile překvapilo a nemohu se dočkat další série. Shlédnutí seriálu určitě nelituji a je to skvělá odreagovačka. :)