Invaze

Invaze (Invasion) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Lov

Russel při obhlídce parku objeví vyčerpaného Kubánce, který pluje na provizorním voru a mluví o tom, že nemohl zachránit svou rodinu, protože potkali světla ve vodě. Dave zatím vysvětluje Larkin svou teorii o tom, že se zřítilo meteorologické letadlo. Armáda vyšle vrtulník a do oblasti spustí Paxtona, toho ve vodě cosi napadne. Armáda začne pátrat a do titanové bedny zavře podivnou rybu, která je podle Russela, který teorii o mimozemšťanech odmítá, za všemi podivnými událostmi poslední doby.

Larkin si myslí, že v bednách jsou jen trosky letadla, ale někdo ji od návštěvy základny sleduje. Derek vezme do auta Kiru a kvůli rychlosti je zastaví šerif Tom. Derekovi řekne, ať nechá jeho dceru na pokoji, a odveze ji.

Derek jde za Mariel na schůzku přeživších v kostele. Dá se s ní do řeči a řekne jí, že jemu se při hurikánu nic nestalo, až o týden později. Od toho okamžiku vnímá vodu úplně jinak.

Larkin si všimne člověka, který se skrývá v zahradě u domu, ale než k němu doběhne, on naskočí do auta a ujede. Russel s Davem a Jessem se vydávají na jezero, aby chytili jedno z podivných světel. Dojedou na místo, kde se před lety zřídilo letadlo s Tomem a jeho ženou. Tom údajně přežil díky vzduchové kapse. Na sonaru se jim objeví velký objekt, na hladině se rozsvítí světlo a muži ho začnou pronásledovat.

Tom se rozčílí, když se od Mariel dozví, že ji na setkání oslovil Derek. Počká si na něj a řekne mu, aby si jeho ženy nevšímal. Derek si rozřízne ruku a jde za Mariel do nemocnice. Při ošetřování ji požádá, zda by ho mohla vyzvednout a odvézt na sezení do kostela.

Larkin jede vysílat novou reportáž a sleduje ji auto. Když se mu snaží ujet, sjede ze silnice a havaruje...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon