Invaze

Invaze (Invasion) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Round Up

Tom s Russellem vyprovodili své rodiny na cestě do bezpečí a vracejí se zpět do města, aby se pokusili zabránit nejhoršímu a pomohli zachránit životy nevinných. Russell ukáže Tomovi místo, kde viděl ve vodě schované hybridy, ale už tam nejsou. Na břehu jsou jen jejich šaty a Frank Vargas, který hybridy hlídal, je ve svém autě mrtvý.

Jedou dál a potkají náklaďák, který řídí hybrid ve vojenské uniformě. Ten chce Russella zastřelit, ale Tom je rychlejší. Vysílačkou zjistí, kam měl náklaďák namířeno. Když dorazí na místo, dozvědí se, že Szura plánuje genocidu a vše chce svést na hurikán.

Dohodnou se, že se rozdělí a pokusí se Szurovi zabránit v jeho úmyslu. Proniknou do budovy, kde jsou zavření všichni nehybridní lidé, ale netuší, že zde naleznou i své rodiny.

Když se s rodinou rozloučili na cestě, netušili, že jí cestu zkřížil padlý strom a hned nato vojenský náklaďák, který je místo do bezpečí odvezl zpět sem. Russel nalezne Mariel, která je izolovaná od ostatních. Stačí jí předat zbraň a hned nato si pro ni přijde Szura, aby se postarala o hybridní matky. Ty se chystají rodit nová stvoření. Russel je chycen a Szura ho společně s Mariel zavře s tím, že může pomáhat při porodech.

Larkin je zavřená s dětmi a ostatními lidmi, ale rozhodne se zavolat o pomoc z nedaleké stanice. Chce po Kiře, aby zabavila vojáka, ale Kira se rozhodne, že se sama pokusí dostat k telefonu a vojáka zabaví Larkin.

Davea navštívil Luis s dalšími dvěma policisty a zajímá se, kde je Russell s Tomem. Brzy začne sílit přicházející bouře s létajícími světélky...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon