Jak vycvičit draky

Jak vycvičit draky (Dragons: Riders of Berk) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
aaaja

8. září 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Kdo by nechtěl draka?

Ze začátku jsem byla trochu skeptická. Film je jeden z mých nejoblíbenějších animáků, tak jsem se bála, že nižší rozpočet bude hodně znát. Ano, animace není dokonalá, ano, změnili se někteří dabéři a ano, hudba taky není tak úžasná, ale když je na tohle všechno člověk připravený, tak je nakonec příjemně překvapený. Na té roztomilé naivitě to neztratilo nic. Myslím, že komu se líbil film, seriál ho bude bavit. A Toothless je pořád tak šíleně roztomilý, že mam chuť dát se na genetiku a vypěstovat si vlastního. No řekněte, kdo by ho nechtěl mít doma?

Avatar uživatele
Foxiczek

3. ledna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Výborný animovaný seriál

Kdo už shlédnul film a určitě si ho oblíbil ( tak jako já), určitě ocení pokračování v podobě seriálu. Když jsem si pouštěl první díl, trochu jsem měl strach jaká bude kvalita, ale dream works se podařilo vytvořit opravdu kvalitní seriál. Určitě jsem byl šťastný za dabing škyťáka, který se nezměnil, a né jen u něj.
V každém díle je něco nového a konečně se rozšíří řady draků, které ve filmu byli jen na obrázcích v knize.

Abych nepsal jen pozitivní věci, tak mě trošku zklamalo, že i když na konci filmu už všichni létali na dracích, tady tomu tak není a draků se drží jen hlavní šestice postav.( později se ještě někdo přidá) :)
Nemluvě o Škyťakovi a Astrid, ve filmu se k sobě měli, i ve vánočním pokračování gift of the night fur, ale tady je to zas trošku jinak.
Jsou to jen detaily, ale nemůže se jen chválit :D

Nicméně seriál určitě doporučuju a jelikož má mít jen 40 dílu, protože pak nastoupí do kin jak vycvičit draka 2, tak doufám že by mohli i po 2 filmu natočit pokračování, které by navazovalo právě na tu 2.

Avatar uživatele
Adelle R.

17. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Když odmyslím film...

...bylo by to dobré. Linky příběhu jsou skvělé, to ano. Pořád tam zůstávají vztahy mezi draky i Vikingy, hlavní pointa je také stejná, ale jakmile se to pokusím srovnat s filmy... Animace je naprosto odlišná, ztrácí to na všem, co jsem obdivovala při filmech. Je to strašná škoda, protože několik scén skutečně bezvadně doplňuje film a vysvětluje i pár věcí navíc, počítaje i vesničany a další druhy draků. Jako doplněk tedy dobré, a upřímně doufám, že se objeví ještě pár dalších sérií.

Avatar uživatele
Liduška

14. února 2014

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Toothless and Hiccup

Jsem duší stále dítě, takže animáky obecně zbožňuju :-)
Kvalita animace je sice trošku nižší než film, ale to vůbec nevadí a vůbec to neubírá seriálu na kouzlu. Každý díl má cca 20 minutek a co díl, to nějaký příběh, který má hlavu a patu.
Představují se nám nové druhy draků. Musím teda říct, že některé jsou fakt jakoby děsivé a obrovské, až mi přijde úsměvné, že naprosto úžasný a roztomilý Toothless je tím nejobávanějším z nich :-)
Co se týče party, tak mám ráda všechny. Každý z nich je jiný a dohromady se skvěle doplňují. Hiccup má pod čepicí, Astrid je drsňačka, Fishlegs má skvělé znalosti o dracích a spolu s Meatlug tvoří takový "srandovní" pár :-), Ruffnut a Tuffnut jsou sice hloupí, ale to vás donutí si je zamilovat. No a největší viking pod sluncem, milující vlastní bicáky?? Jedině Snotlout, Snotlout, oi oi oi!

Avatar uživatele
Dahllia

31. července 2013

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bezzubka

Ten, kdo má rád film Jak vycvičit draka, bude mít rozhodně rád i seriál. Je to svižné navázání na film, který je rozhodně koukatelný, vtipný, akční. Ano, pár věcí tam je jiné. Ve filmi byla animace přesnější a vypracovanější, ale to nemění nic na tom, že je to jeden z nejlepších animovaných seriálů, co jsem kdy viděla. Nehledě na to, že Bezzubka je naprosto dokonalý.

Avatar uživatele
bezzubka13

13. října 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vyborný animovany film !

Tento serial je výborny ale neni aš taká visoka kvalita obrazu ako vo filme. Bezzubka je fákt super aj so Stikutom a aj ostatne postavy su super. Tento serial je výborny bavy ma aj ked viac ma bavy film: Jak vycvičit draka ale aj Draci darek od Nočniho Besu. Film je súper. Bavy ma a dúfam že DreamWorks uroby viac časti filmu aj serialu.A rád počúvam tie pesničky s filmu. Dakujem.

Avatar uživatele
obrkota

9. února 2013

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dobrá práce dream works

Jakmile jsem viděl seriál viděl jsem že tvůrci udělali dobře. Tak chytlavý seriál jsem dlouho neviděl. Velmi se mi líbí nevinnost seriálu a jeho roztomilost Bezzupky u které se musí rozplývat snad každý kdo se na ni podívá. Musím říct že DreamWorks opravdu zazářilo.