Jetelín

Jetelín (Jetelín) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
havlik.jakub666

2. srpna 2016

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Katastrofa

Tohle ne. V českých televizích už je člověk zvyklý na ledacos, ale tohle je dost možná nový extrém. Tady je špatně úplně všechno. O hraní se nedá mluvit, scénář asi někdo vymyslel o pauze na kafe a pak je tu ta věc, že to vůbec, ale ani maličko není ani vtipné, což je u něčeho, co se prezentuje jako komedie, opravdu problém. 6 % za to, že to šlo přetrpět bez dávícího reflexu.

Avatar uživatele
Dadulinka

4. srpna 2016

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Teletín

Achich ouvej... V celkovém měřítku jsou originální pořady televize Prima většinou zajímavější než ty na Nově, ale tohle lidé drazí...

Divadelní kulisy nevadí, zase je to něco jiného. Prkenost herců se dá ještě překousnout. Co je však zcela neodpustitelné je absence humoru. Tedy, nechápejte to špatně, on tam je, jenom se nám z něj jaksi stal nepodařený oxymoron: NUDNÝ HUMOR. Vnímavého diváka upozorní na pozdější vývoj hned úvodní vtip ("To sou divný písmenka" - "Je to obráceně, to se v zrcadle stává"). Po téhle "pecce" už jen čekáte, kdy se to rozjede a vy se budete moc konečně od plic zasmát. A čekáte... A čekáte... Možná že ti trpělivější se dočkají, když zvládnou díl dokoukat do konce.

A tak novinka Jetelín dosáhla přesně toho, co slibuje: Je to mikrokomedie (chápej = minimálně vtipná).

Avatar uživatele
Deaneira

2. srpna 2016

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nepovedlo se

Tak já fakt už nevím, jestli si někdo z tvůrců mysli ze vymyslel hit. Opravdu se to nepovedlo, není to vtipné a k otravnosti to má jen malý krůček. Chápu že televize potřebuje nové pořady a tohle asi nemá moc velký nárok na rozpočet, ale to radši netočit nic než tohle.

Avatar uživatele
Soňa Šandová

2. srpna 2016

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

viz diskuze

Dala jsem příspěvek do diskuze,příšernost ty přidané "smíchy"....již nikdy více....škoda proudu a času na takové produkce

Avatar uživatele
Adi

2. srpna 2016

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nejhorší z nejhorších

Upřímně se divím, že tenhle paskvil je vůbec ve vysílání. Zadejte si do googlu heslo: "nejhorší seriál" a myslím, že tohle vyskočí jako první. Pokud nejste sebevrazi, tak se tomuhle vyhněte obloukem.

Avatar uživatele
pavelbezak123

29. srpna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Radši tohle než ulici a ordinaci

Není to úplně špatné, znám horší seriály (Ulice apd.). Dá se na to dívat. Radši bych se díval na tohle než na seriály typu Ulice a Ordinace. Za mě 7 z 10

Avatar uživatele
avalsoraj

3. srpna 2016

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Komedie za každou cenu?

Nechápu, pro koho byl tento seriál určen a jak si autoři případného diváka představovali. Čemu se máme smát? Pokud se autoři a ostatní protagonisté při jeho sledování baví, asi by měli vyhledat odborníka. Mám na mysli odborníka z řad psychiatrů. Vypla jsem to po sedmi minutách a tím končím.