Plakát

Jmenuju se Earl

(My Name Is Earl)

Earl Hickey je kriminálním živlem, který žije na okraji společnosti a žije jen z toho, co si nakrade. Jenže jednoho dne se mu svět převrátí vzhůru nohama. Poté, co se na něj usměje štěstěna a koupí si výherní los na sto tisíc dolarů, je sražen autem a ocitá se v nemocnici. Los samozřejmě... [více]

2005–2009 | USA | 20 minut | NBC | Komedie / Sitcom | 96 epizod | status: ukončeno v roce 2009
Poslední odvysílaná v ČR

4×27 – Hledá se táta

(premiéra 24. 8. 2010 – před 13 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

4×27 – Dodge's Dad

(premiéra 14. 5. 2009 – před 14 lety)
závěr seriálu

Jmenuju se Earl – O čem to je

Earl Hickey je kriminálním živlem, který žije na okraji společnosti a žije jen z toho, co si nakrade. Jenže jednoho dne se mu svět převrátí vzhůru nohama. Poté, co se na něj usměje štěstěna a koupí si výherní los na sto tisíc dolarů, je sražen autem a ocitá se v nemocnici. Los samozřejmě odletěl a ani jeho ne příliš chytrý bratr Randy ho nedokázal najít.

Při sledování televize Earl zaslechne zajímavou myšlenku karmy, kdy si uvědomí, že když začne dělat dobré věci, tak se mu to ve stejné podobě i vrátí. Sepíše si tedy seznam všech špatností, kterých se kdy dopustil, a společně s Randym se vše rozhodne začít seškrtávat. A helemese, po první odškrtnuté položce zavane karma los zpět k Earlovi.

Mimo to se musí Earl vypořádávat se svou bývalou ženou Joy, která ho chce o jeho výhru připravit, a to do posledního centu. Naštěstí je poblíž i její manžel Darnell, který častokrát i zasáhne. A Randy má mezitím oči jen pro Catalinu, služku v motelu, v němž s Earlem bydlí.

Seriál ve vašich statusech

Víte, že...: ... v seriálu My Name Is Earl je spousta obrazových vtipů vidět jen v HD? Když se seriál začínal točit, tak byly běžné televizní obrazovky v poměru 4:3, ale seriál se točil v širokoúhlém formátu 16:9. Pro televizi se pak okraje ořízly. Toho často využívali tvůrci a na krajích se objevují cedule s různými vtípky. Například v jedné scéně je novinový stojan, kde titulky novin hlásají: "Losers with old televisions miss out on high definition jokes." (Zoufalci se starými televizemi přicházejí o vtipy dostupné ve vysokém rozlišení.) před 2 roky

Earl Hickey
Randy Hickey
Darnell Turner
Joy Turner
Zajímavé zajímavostidalší zajímavosti
Články k seriáludalší články
Další názvy, pod kterými můžete seriál znát

Volajú ma Earl (slovenský název)

Info box
Stanice

NBC

Délka

20 minut

Žánr

Komedie
Sitcom

Země původu

USA

Roky vysílání

2005–2009

První vysílání

20. září 2005

Ukončení seriálu

14. května 2009

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz
SK: existuje – detaily na DabingForum.sk

Na CZ streamech

Disney+
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Na CZ obrazovkách

COOL (2016)
AXN (2011)
HBO2 (2011)
Rok udává poslední vysílání.

Tagy

jméno postavy v názvu, bratři, motel, exmanželka, seznam

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související