Plakát

John Doe

"Probral jsem se na ostrově u pobřeží Seattlu. Nevím, jak jsem se tam dostal ... nebo kdo jsem byl. Ale věděl jsem vše ostatní. Byly tam věci o mně samotném, které jsem nechápal... značka, barvoslepost, extrémní klaustrofobie. A zatímco mé dary poskytly odpovědi jiným, já stále... [více]

2002–2003 | USA | 44 minut | Fox | Drama / Mysteriózní / SciFi | 21 epizod | status: ukončeno v roce 2003
Poslední odvysílaná

1×21 – The Rising

(premiéra 25. 4. 2003 – před 20 lety)
závěr seriálu

John Doe – O čem to je

"Probral jsem se na ostrově u pobřeží Seattlu. Nevím, jak jsem se tam dostal ... nebo kdo jsem byl. Ale věděl jsem vše ostatní. Byly tam věci o mně samotném, které jsem nechápal... značka, barvoslepost, extrémní klaustrofobie. A zatímco mé dary poskytly odpovědi jiným, já stále hledám odpovědi na vlastní otázky. Jmenuji se John Doe."

Na břehu u Seattlu se probere zvláštní muž. Je nahý a nemá tušení, jak se tam dostal nebo kdo je. Kromě vlastní paměti se ale zdá, že má přístup k veškerému vědění lidstva. Ví, kolik důlků má golfový míček, kolik obyvatel má Uruguay a další různé věci. Své neobvyklé schopnosti používá k tomu, aby pomohl lidem, co pomoc potřebují a mezitím se snaží zjistit něco o své minulosti.

Do všeho by mohla vnést světlo záhadná organizace Phoenix.

Jamie Avery
Zajímavé zajímavostidalší zajímavosti
Info box
Stanice

Fox

Délka

44 minut

Žánr

Drama
Mysteriózní
SciFi

Země původu

USA

Roky vysílání

2002–2003

První vysílání

20. září 2002

Ukončení seriálu

25. dubna 2003

Tagy

amnézie, zrušeno po první sérii

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související