Plakát

Kyle XY

Jednoho dne se v lese probudí teenager. Je nahý, zmatený, nic si nepamatuje a ve všech směrech je jako novorozeně. Neumí mluvit, nerozumí věcem kolem sebe, nechápe základní přírodní principy ani společenké normy. Nikdo ho nehledá a nikdo neví, odkud se vzal. Po několika počátečních... [více]

2006–2009 | USA | 44 minut | Freeform | Drama / SciFi / Mysteriózní | 43 epizod | status: ukončeno v roce 2009
Poslední odvysílaná

3×10 – Bringing Down the House

(premiéra 16. 3. 2009 – před 15 lety)
závěr seriálu

Kyle XY – O čem to je

Jednoho dne se v lese probudí teenager. Je nahý, zmatený, nic si nepamatuje a ve všech směrech je jako novorozeně. Neumí mluvit, nerozumí věcem kolem sebe, nechápe základní přírodní principy ani společenké normy. Nikdo ho nehledá a nikdo neví, odkud se vzal.

Po několika počátečních problémech se ho ujme rodina Tragerových. Dají mu jméno Kyle. Matka Nicole pracuje jako psycholožka, a tak chce Kylovi pomoci navrátit jeho vzpomínky a dozvědět se něco o jeho záhadném původu. Postupně se rodina dozvídá, že Kyle je extrémně inteligentní. Mluvit se naučí během pár dní, matematické problémy řeší s neuvěřitelnou lehkostí a oplývá dalšími pozoruhodnými schopnostmi. Proč se po Kylovi nikdo neshání a co skrývá jeho zapomenutá minulost?

Seriálem nás provází komentář samotného Kyla a mimo jeho počínání sledujeme i osudy ostatních členů rodiny. Dcery Lori a mladšího syna Joshe, který chce neustále rodičům dokázat, že Kyle je mimozemšťan. A není na tom přece jen něco pravdy?

Seriál ve vašich statusech

Víte, že...: ... pro Jaimie Alexander nebyla Jane Doe Blindspot první postavou, která ztratila paměť? Podobný osud měla i jako Jessie XX v Kyle XY. před 3 roky

Stephen Trager
Lori Trager
Amanda Bloom
Declan McDonough
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Freeform

Délka

44 minut

Žánr

Drama
SciFi
Mysteriózní
Rodinný
Teen

Země původu

USA

Roky vysílání

2006–2009

První vysílání

26. června 2006

Ukončení seriálu

16. března 2009

Dabing

SK: existuje – detaily na DabingForum.sk

Tagy

jméno postavy v názvu, záhadná postava, tajemná organizace, ztráta paměti, střední škola

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související