Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Bratrská láska

Frankie Cox, soudní úředník, přichází za Alanem Shorem s prosbou, aby ho zastupoval. Jeho bratr Neal před lety zabil svou manželku a on mu pomohl zakrýt stopy. Bratr je už pět let ve vězení, policie si nyní ale usmyslela, že zavře i jeho za napomáhání k vraždě. Hrozí mu patnáct let. Alan po určitém váhání případ přijímá a přibírá si na pomoc Dennyho.

Paul Lewiston chce, aby Brad podepsal dodatek k pracovní smlouvě o "vztazích na pracovišti". Jak se zdá, ten je určen výhradně těm zaměstnancům, kteří mají poměr s někým ze spolupracovníků. Zatímco Denise s klidem podepíše, Brad se rozzuří a odmítne. Paul hovoří o vyhazovu, Shirley se ale snaží situaci zachránit. Brad žádá okamžité jednání společníků, kde se rozzuří znovu: už má plné zuby toho být pořád sám a pro pracovní zaneprázdněnost si nemá čas najít přítelkyni mimo pracoviště. S rozhořčeným Bradem hovoří i Denise, jejíž bříško se už pěkně zakulatilo. Brad nakonec prohlásí, že je ochoten i podepsat, jen když ho vyslechne a uvěří, že si ji skutečně stále chce vzít a čeká na to už několik let.

Alan přemýšlí, jak by vysekal svého mandanta, který samozřejmě bratrovi při zahlazování stop pomáhal. Denny navrhuje "bratrskou lásku". Alan předvolá Neala jako svědka.

Claire Simmsová uvidí v kantýně Clarence, jak vrká s nápadnou blondýnou. Clarence se to snaží vysvětlit tak, že to Clément – jeho další "já" – se snažil získat nějaké další zkušenosti se ženami. Claire ale trvá na rozchodu, alespoň dočasném, a tak Clarence narychlo odletí na ostrov Bora-Bora.

Na zkoprnělého Dennyho se náhle vrhne jakási postarší žena, se kterou měl v době druhé světové války milostné pletky v bunkru...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon