plakát seriálu

Kauzy z Bostonu

(Boston Legal)

Epizoda 2×22 – Ivan Nenapravitelný (Ivan the Incorrigible)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Nenapravitelný Brad se dává dohromady s půvabnou asistentkou, protože si skvěle rozumí ve všech ohledech. Přesto se rozhodne vztah ukončit, dívka totiž velmi často používá jedno poněkud nevhodné slovo...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Za Shirley opět přichází její bývalý manžel Ivan, který se nedávno oženil s půvabnou, leč poněkud jednodušší a naivní dívkou. Zdá se, že jejich manželství neklape, Ivan dokonce tvrdí, že už je definitivní konec. Shirley ho ale dobře zná a je jí jasné, že mu nelze stoprocentně věřit. To se jí potvrdí, když se vzápětí objeví mladá manželka.

Alana pro změnu navštěvuje Jerry Espenson, nyní právník na volné noze, který se specializuje na finanční kauzy. Jerry bojuje s Aspergerovým syndromem, ale zdá se, že už je schopen lidem podat ruku, podívat se jim do očí a vést nezávaznou konverzaci. Jakmile však začne mluvit o případu, který má u soudu obhajovat, staré tiky se okamžitě vracejí.

Jerry zastupuje muže, řidiče autobusu původem ze Senegalu, jehož syna zastřelil mladík, který si mu řekl o dolar. Když mu ho řidičův syn chtěl dát, muž po něm vystřelil. Kvůli hloupé administrativní chybě však musel být vrah propuštěn na svobodu a k soudu vůbec nedošlo. Násilník pak shodou okolností jednoho dne nastoupil do autobusu, který řídil právě nešťastný otec oběti. Ten v amoku popadl tyč a začal ho mlátit.

Brad potkává na chodbě půvabnou praktikantku Audrey, s níž si sjednává schůzku. Brzy však zjistí, že mu dívka svým nevhodným vyjadřováním leze na nervy. Přestože si jinak skvěle vyhovují, Brad chce kvůli tomu novou známost ukončit...

Hlavní postavy
Alan Shore
Denny Crane
Brad Chase
Paul Lewiston
Jerry Espenson
Denise Bauerová
Shirley Schmidtová
Hostující hvězdy
Ivan Tiggs
Vedlejší postavy
A.D.A. Douglas Kupfer
Judge Robert Thompson
Ande Mkeba
Court Clerk
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevIvan Nenapravitelný
Původní názevIvan the Incorrigible
Rok natočení2006
Premiéra18. dubna 2006
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody