Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Slovní salát

U Alana se projeví mozková porucha způsobená nejspíše nadměrnou úzkostí, a tak ho Denny chce vzít do lázní. Mezitím Denise zastupuje muže obžalovaného z polygamie a snaží se porotu přesvědčit, že i rodina se dvěma manželkami může fungovat...

Alan Shore právě obhajuje před soudem klienta v případu se znečištěnou vodou, když náhle začne říkat zcela nesmyslná slova a věty. Všichni se tváří překvapeně a šokovaně ho pozorují. Zato on si z toho očividně nic nedělá.

Když poté Alan navštíví lékaře, dozví se, že se jedná o tzv. "slovní salát", který může naznačovat jistá onemocnění mozku, což ale lékař v jeho případě vylučuje. Na vině je tedy pravděpodobně nadměrná úzkost. Tu Alan skutečně občas pociťuje, trpí i fóbiemi a nočními děsy. Denny se jako správný kamarád rozhodne, že mu pomůže získat ztracený klid: odjedou spolu do lázní.

Denise dostává případ podivné rodinky Richardsonových. Tvoří ji dvě manželky a jediný muž, Ray Richardson. Všichni žijí pospolu šťastně a spokojeně a jejich dětičky očividně prospívají. Navzdory platnému zákonu proti polygamii se Denise ze všech sil snaží přesvědčit porotu, že pokud podivná rodina plní svou funkci, neměl by být Ray soudně trestán.

Brad přivádí svého kamaráda Chrise, bohatého majitele firmy vyrábějící dětské počítačové hry. Ten byl obžalován, že jeho hra nepřímo zavinila smrt patnáctiletého chlapce, který hrál nepřetržitě šestatřicet hodin a nakonec ho postihl srdeční infarkt. Matka, která přišla o jediného syna, je zoufalá a má za to, že firma vyrábějící hry by měla být potrestána. Brad a jeho kolegové z kanceláře brzy zjišťují, že firma si při distribuci hry nepočínala úplně férově. Kdo však vyjde vítězně od soudu – matka zemřelého chlapce, nebo bohatý šéf firmy?
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon