Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kouzelný čaj

Do kanceláře Crane, Poole a Schmidtová přichází mladý muž, který prohlašuje, že se docela sám vyléčil z AIDS. Jeho krev prý začala vyrábět příslušné protilátky – a on si to chce nechat patentovat a využít svého uzdravení k široce koncipované reklamní kampani, včetně vydávání knih a natáčení televizních pořadů. Počítá s tím, že velmi zbohatne. Proti němu se ale postaví jeho lékař, internista Freemont, který si už přihlásil patent na jeho DNA. Mladého muže jménem Simon Griffin zastupuje Shirley Schmidtová. Konečné rozhodnutí v případu patentu na krev je na soudci Robertu Sandersovi, který je jako obvykle celý popletený.

Soudkyně Gloria Weldonová je v nesnázích: už delší dobu si v kanceláři vaří čaj ze speciálních exotických rostlin, který má velice povzbudivé účinky. Jeden zaměstnanec si ho ale tajně připravil také a pak tancoval nahý po budově prokuratury. Okresní návladní Ginsberg se těší, jak si soudkyni podá. Glorii zastupuje Alan, ale také Denny se nabízí, protože se mu mladá žena velice líbí. A to přestože mu Alan výslovně řekl, že si s ní chce něco začít.

Clarence zastupuje mladou tělnatou dívku, kterou kvůli jejímu vzhledu a společenské "neobratnosti" vyhodili z jistého dívčího spolku. Předsedkyni spolku, nepříjemnou, nafoukanou a sebejistou mladou ženu, zastupuje Jerry Espenson. Zdá se, že Clarence a Jerry si nejspíš asi vjedou do vlasů.

Problémy mají i Denise s Bradem. Brad se totiž rozhodl, že chce jít na svatbu v uniformě příslušníka námořní pěchoty. Rodiče Denise jsou ale spíš odpůrci války, tak jeho nápadem nejsou vůbec nadšení. Brad se ale nevzdává a před Denise pronese velmi emotivní řeč...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon