Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Krakatice

Do kanceláře přichází velmi schopná mladá advokátka Marlene a hbitě přebírá Denise případ muže, který žaluje internetové stránky, kam zhrzené ženy píší o svých špatných zkušenostech s muži...

Denny Crane se chystá k obhajobě případu, v níž jde o čest Spojených států. To vždy naplno zmobilizuje jeho neochvějný patriotismus; ukáže se však, že protistranu zastupuje jeho syn Donny Crane.

Do kanceláře přichází velmi schopná mladá advokátka Marlene Stangerová, která si velice zakládá na tom, jak dokáže zatočit prakticky s každým. Její nebetyčné sebevědomí naruší jedině Alan Shore, který jako jediný snese její upřený magnetizující pohled a sám ji donutí, aby první uhnula očima.

Marlene hbitě přebere Denise případ muže, který žaluje internetové stránky "hrozné rande.com", kam zhrzené ženy píší o svých špatných zkušenostech s muži, aby se další nešťastnice už nenapálily. Mladý muž se zasnoubil, a když jeho snoubenka našla jeho jméno na stránkách, od svatby chce odstoupit. Nakonec obě advokátky spojí své síly pro tento případ. Je ale jasné, že Marlene – ve své dřívější práci nazývaná příhodně Krakatice, protože na tělech svých obětí zanechává hluboké rány – a Denise se rozhodně přítelkyněmi nestanou.

Denny se chystá na případ, v němž mladá žena Kavita Pokharelová žaluje USA za to, že odebraly dotace nemocnici, v níž se mělo narodit její druhé dítě. Kvůli nedostatku peněz nebyly dostupné příslušné léky, když došlo ke komplikacím, a dítě zemřelo. Donny argumentuje známým americkým pokrytectvím, Denny obhajuje právo Ameriky na to, aby udělovalo dotace jen tomu, kdo splní jisté požadavky. Při líčení ho občas postihují výpadky paměti, při nichž mu musí pomáhat soudkyně Kimberly Ohlundová. Bude přece jen třeba, aby se do věci vložil i Alan, přestože ten se zprvu zdráhá: rozhodně v hloubi duše nemá na věc stejný názor jako Denny...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon