Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zapálená lýtka

Na všech pracovnících advokátní kanceláře se začíná projevovat jaro. Zatímco některé ženy se neštítí pěstních soubojů, Denny a Alan vyrážejí lovit ženy do Kalifornie. Tam se nečekaně připletou k vraždě...

Na všech pracovnících advokátní kanceláře se začíná projevovat jaro. Zatímco některé ženy se neštítí ani pěstních soubojů, Denny navrhuje Alanovi, aby si za "pořádnou dávkou sexu" vyjeli do Kalifornie. V Los Angeles pak mohou navštívit pobočku kanceláře Crane, Poole a Schmidtová.

Ctižádostivá a bezskrupulózní Marlene Stangerová se marně snaží získat nad Alanem vrch. Ten je pravděpodobně jedním z mála lidí, kteří nepodléhají její snaze o manipulaci. Zato kolegyni Denise bez výčitek svědomí ukradne nápad na obhajobu. Obě ženy se totiž dělí o případ vysokoškolského profesora Clifforda Cabota, který své "výzkumy" sexuálního chování a věcí s ním spojených poněkud přehnal: zaplatil si prostitutku, což je trestný čin. Vše si navíc natáčel na video. Když Denise dostane nápad, že by se mohlo jednat o natáčení pornografie podléhající dodatku ústavy, a profesor by tudíž neměl být stíhán, Marlene se toho pohotově zmocní a vystaví na něm svou obhajobu.

Za Bradem přichází jeho zoufalá sestra Beth: její dcera Hannah, která se již delší dobu léčí na deprese, se zúčastnila večírku, během něhož na předávkování zemřel spolužák Ryan. Policie účastníky zadržela a snaží se vyšetřit, kdo příslušný přípravek – šlo pravděpodobně o lék na předpis – na večírek donesl. Ještě než může Brad neteři poradit, aby rozhodně řekla, co ví, spolužáci obviní právě ji. Dívka ale zarytě mlčí.

Alan a Denny si užívají v Los Angeles, kde se Denny snaží přesvědčit Alana, aby podepsal jeho poslední vůli, kde určuje svého přítele jako osobu, která mu má napomoci při legální eutanazii. Denny si vyhlédne místní krásku Courtney Reeseovou. Ta večeří nedaleko nich v restauraci. Když posléze oba opustí místnost, ozve se výstřel...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon