plakát seriálu

Kauzy z Bostonu

(Boston Legal)

Epizoda 2×27 – Los Angeles (BL: Los Angeles)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Alan a Denny obhajují slavnou krásku, která vystřelila na dotěrného novináře, který na ni v temné uličce vyskočil zpoza popelnice. Denny se okamžitě rozhodne, že si ji vezme. A to i přesto, že hvězda dává dost okatě přednost Alanovi...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Slavná kráska Courtney Reeseová je obžalovaná, že vystřelila na dotěrného novináře Rice, který na ni po odchodu z restaurace v temné uličce vyskočil zpoza popelnice. Muž byl sice zraněn jen lehce, Courtney ale nyní čelí obžalobě z pokusu o vraždu. Do Los Angeles ji přijíždějí zastupovat i Alan Shore a Denny Crane, který se okamžitě rozhodne, že si ji vezme. A to přesto, že hvězda dává dost okatě přednost Alanovi.

Brad se snaží získat pro svou neteř Hannah jen tříměsíční vězení, protože je jí teprve šestnáct a nejednala ve zlém úmyslu. Ovšem na to předsedá soudu špatný soudce: jak se zástupcům kanceláře podaří zjistit, ten před patnácti lety přišel o dceru, která zemřela na předávkování. Je tady na kauzy, v nichž hrají úlohu drogy, velmi citlivý. Zároveň vyjde najevo, že měl kdysi románek se Shirley. Brad proto svou kolegyni prosí, aby za ním zašla a zjistila, co by se dalo dělat.

Mezi Denise a ambiciózní a bezskrupulózní Marlene Stangerovou, přezdívanou Krakatice, zuří neúprosný boj. Vyjde totiž najevo, že Denise hodila její mobil úmyslně do koše a Marlene kvůli tomu zmeškala schůzku. Horší ale je, že Denise má poměr s kolegou Bradem, což se ani Shirley, ani Paulovi nelíbí. Oznámí Denise, že se společnicí ve firmě rozhodně nestane. Dokonce to vypadá, že bude možná muset odejít.

Alan a Denny úspěšně obhajují Courtney a blíží se den, kdy má být vyřčen konečný verdikt...

Hlavní postavy
Alan Shore
Denny Crane
Brad Chase
Paul Lewiston
Denise Bauerová
Shirley Schmidtová
Hostující hvězdy
Daniel Post
Barry Goal
Vedlejší postavy
Courtney Reese
recepční
A.D.A. Holly Raines
Candy Springtime
Marlene Stanger
Beth Guttman
Hannah Guttman
Rick Guttman
Judge Simon Devon
A.D.A. Joe Isaacs
Judge Harold Hasson
Joel Kohn
Reporter #2
Reporter #3
Reporter #4
Reporter #5
Reporter #6
Reporter #7
Foreperson
Courtroom Observer
Reporter #8
Courtroom Observer
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevLos Angeles
Původní názevBL: Los Angeles
Rok natočení2006
Premiéra16. května 2006
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka45 minut
Autoři profilu epizody