Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Los Angeles

Alan a Denny obhajují slavnou krásku, která vystřelila na dotěrného novináře, který na ni v temné uličce vyskočil zpoza popelnice. Denny se okamžitě rozhodne, že si ji vezme. A to i přesto, že hvězda dává dost okatě přednost Alanovi...

Slavná kráska Courtney Reeseová je obžalovaná, že vystřelila na dotěrného novináře Rice, který na ni po odchodu z restaurace v temné uličce vyskočil zpoza popelnice. Muž byl sice zraněn jen lehce, Courtney ale nyní čelí obžalobě z pokusu o vraždu. Do Los Angeles ji přijíždějí zastupovat i Alan Shore a Denny Crane, který se okamžitě rozhodne, že si ji vezme. A to přesto, že hvězda dává dost okatě přednost Alanovi.

Brad se snaží získat pro svou neteř Hannah jen tříměsíční vězení, protože je jí teprve šestnáct a nejednala ve zlém úmyslu. Ovšem na to předsedá soudu špatný soudce: jak se zástupcům kanceláře podaří zjistit, ten před patnácti lety přišel o dceru, která zemřela na předávkování. Je tady na kauzy, v nichž hrají úlohu drogy, velmi citlivý. Zároveň vyjde najevo, že měl kdysi románek se Shirley. Brad proto svou kolegyni prosí, aby za ním zašla a zjistila, co by se dalo dělat.

Mezi Denise a ambiciózní a bezskrupulózní Marlene Stangerovou, přezdívanou Krakatice, zuří neúprosný boj. Vyjde totiž najevo, že Denise hodila její mobil úmyslně do koše a Marlene kvůli tomu zmeškala schůzku. Horší ale je, že Denise má poměr s kolegou Bradem, což se ani Shirley, ani Paulovi nelíbí. Oznámí Denise, že se společnicí ve firmě rozhodně nestane. Dokonce to vypadá, že bude možná muset odejít.

Alan a Denny úspěšně obhajují Courtney a blíží se den, kdy má být vyřčen konečný verdikt...
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon