Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Kráska a zvíře

Denny s Alanem večeří v luxusní restauraci ve společnosti soudkyně Glorie Weldonové, která si usmyslela, že chce mít s Alanem dítě, a další půvabné ženy, která po odchodu druhého páru Dennymu naznačí, že je prostitutka. Když jí chce Denny zaplatit, ukáže se, že jde o policistku, která ho zatkne za pokus o pohlavní styk za úplatu.

Denny samozřejmě žádá, aby se jeho případu ujal Alan, přestože Sack s tím nejprve nesouhlasí. Navíc potřebuje Alana pro jinou kauzu. Nakonec ale věc rozhodne Gloria Weldonová. Prohlásí, že Denny se stal obětí nezákonné pasti, kterou na něj policistka nastražila, takže k jednání u soudu ani nedojde.

Případ, kterého se má Alan přednostně ujmout, se týká Shirley: bohatá právnička se rozhodla věnovat Stanfordské univerzitě pět milionů na podporu výzkumu ochrany životního prostředí. Pak ale zjistila, že projekt na univerzitě vlastně řídí velká ropná společnost, která se snaží, aby všechno, co se týče otázek životního prostředí, měla dokonale pod kontrolou. Shirley se tedy okamžitě rozhodla přislíbené peníze univerzitě nedat. Jako obhájkyně Stanfordu se představí Alanova stará známá a bývalá milenka Lorraine Wellerová.

Sack si zve na kobereček Clarence Bella, protože ho viděl na YouTube – opět v ženském převlečení – jak se spolu s kamarádkou Doris účastní pěvecké soutěže. Už je dokonce ve čtvrtfinále. Sack se domnívá, že vzhledem k vážnosti, které se musí těšit advokátní kancelář Crane, Poole a Schmidtová, musí Clarence buď ze soutěže odstoupit, nebo odejít z podniku. Clarence je nešťastný a Jerry mu radí, aby se obrátil na Alana. Ten mu ale řekne, aby zkusil se Sackem promluvit sám.

Nová právnička Katie Lloydová, které později začne pomáhat Jerry Espenson, dostává případ černocha Josepha Washingtona, který se přiznal, že zavraždil jistou ženu. Zdá se, že o jeho vině není pochyb, našly se i stopy spermatu a krve, náležející Washingtonovi. Jenomže muž odmítá komunikovat...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon