Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Naděje je věčná

Za Alanem Shorem přichází Patrice Kellyová, které před měsícem muž jménem Sean Harmon ubil dceru Hannah lahví. Protože má hodně peněz, najal si skvělé advokáty, kteří dosáhli zproštění viny pro dočasnou nepříčetnost. Vrah nejenom že nešel do vězení, ale ani na léčení. Patrice chce Harmona zabít a být také označena jako "nepříčetná" – a od Alana chce radu, jak to nejlépe zařídit.

Jerry Espenson a Katie Lloydová stále bojují za Josepha Washingtona, který se opět ocitl ve vězení, protože jakožto "sexuální násilník" nemá řídit auto. Navíc nemůže sehnat práci, nikdo ho nechce zaměstnat. Mezitím se Alan dozví, že Kellyová skutečně vraha své dcery zabila: střelila ho do hlavy z bezprostřední blízkosti. Chce, aby ji Alan obhajoval. Hovoří o tom, že "ztratila hlavu" a že k ní promluvil Bůh. Alan jí radí, aby si z poroty nedělala blázny, to by se jí mohlo ošklivě vymstít. Už první krok se ale energické Kellyové, která jde za svou věcí tak chladně a vše má tak dokonale prokalkulované, že to Alana až děsí, zdaří: je propuštěna na kauci.

Katie mezitím navštíví Gwen Richardsonovou, bělošku, se kterou měl kdysi Joseph pohlavní styk a která ho ve strachu z otce obvinila, že ji znásilnil. Mladá žena sice nechce zprvu nic slyšet, když už ale Katie ztrácí naději, objeví se v její kanceláři sama od sebe a prohlásí, že bude vypovídat v Josephův prospěch. Joseph je tedy prohlášen nevinným, maloměšťáčtí obyvatelé městečka ho ale i nadále mezi sebou odmítají. A co horšího, oba právníci se brzy dozvědí, že Josepha Washingtona někdo zabil...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon