Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Politika, politika

Za Dennym přichází půvabná bohatá farmářka Sunny Fieldsová se žádostí, aby ji zastupoval u soudu. Hodlá totiž dosáhnout zákazu klonování zvířat. Nejenže se jí zdá tento postup neetický, ale je tu i fakt, že maso z naklonovaných zvířat může být nebezpečné a navíc není ani nijak označené: prodejci se bojí, že by ho pak zákazníci nekupovali. Denny je velice polichocen, protože se do zralé krásky na první pohled zamiloval, přesto ale požádá o spolupráci Carla Sacka. Tato spolupráce nakonec vypadá tak, že Sunny ve skutečnosti obhajuje Sack a Denny se na ni jen zbožně dívá.

Alana si pro sebe vyžádala Shirley: chce žalovat svého dvaadvacetiletého synovce, delegáta za stát Massachusetts, který – přestože zde v primárkách vyhrála Clintonová – hodlá volit Obamu. Alan, jenž se spíš přiklání na Obamovu stranu, využije případu k tomu, aby žaloval celou Demokratickou stranu za její vpravdě nedemokratické postupy a v širším kontextu i fakt, že už tři sta let mohou Američané vybírat jen mezi představiteli dvou stran. A v ještě širším kontextu zkritizuje Ameriku za její zahraniční politiku – především za válku v Iráku, kterou by měla skončit a věnovat se demokracii ve vlastním státě. Téměř zoufalý soudce Clark Brown jen bezmocně kroutí hlavou.

Denny je ztracený: zamiloval se do Sunny tak, že si ji chce okamžitě vzít a je ochoten žít s ní i na farmě. Projede se tam ostatně na koni, zděsí ho pouze fakt, že před ním utečou všechny krávy. Sunny se totiž právě zmínila o tom, že se nemoci šílených krav nebojí, protože krávy údajně svou nakaženou družku bezpečně poznají...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon