Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Právo na smrt

Shirley navštěvuje v nemocnici svého těžce nemocného otce Waltera, který nedávno vyskočil z okna nemocničního pokoje a zlomil si žebra. Advokátku doprovází Denny, který se s jejím otcem dobře zná, chodili spolu na lov a rybařili. Teď už ale Walter nikoho nepoznává – ani svou dceru – a děsí se sebemenšího lidského dotyku. Shirley dlouho neváhá a požádá lékaře o vyšší dávku morfinu. Ten to ale odmítá udělat, pokud nedostane příkaz od soudu. Shirley se tedy obrací na soud. Pomáhá jí Alan Shore.

Nešťastný Jerry Espenson se seznámil s krásnou dívkou Dianou, ta ho ale nyní žaluje za obtěžování. Když se ho Katie Lloydová podrobněji vyptává, ukáže se, že Jerry použil v podobě parfému jistý hormon, který pomáhá přemáhat ostych a usnadňuje komunikaci s lidmi opačného pohlaví. Katie rozhodne, že se nejprve s Dianou osobně sejdou a o celé věci pohovoří.

Carl Sack se má ujmout kauzy, se kterou za ním přichází jeho bohatý přítel Bill, jenž bydlí stejně jako mnoho dalších milionářů na ostrově Nantucket. Ostrov je ohrožený stejně jako ostatní části země, na rozdíl od ostatních se ale nemá čím bránit. A tak si bohatí obyvatelé hodlají vyrobit svou vlastní atomovou zbraň. Sack dává dohromady silný tým, k němuž se ale nechce připojit Clarence, který nehodlá obhajovat předem ztracenou, pohříchu nesmyslnou kauzu jen proto, že to kanceláři vynese velké peníze. Zato Denny, velký obdivovatel zbraní, se ochotně hlásí jako další obhájce...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon