plakát seriálu

Kauzy z Bostonu

(Boston Legal)

Epizoda 2×14 – Prsa na scéně (Breast in Show)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Alan zastupuje atraktivní ženu, která je obviněna z nestoudného chování v průběhu demonstrace. Garrett má potíže s energickou svačinářkou, která zabrala jeho kancelář, a tak je nucen pracovat pod schodištěm...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Alan Shore nemůže zapomenout na slečnu Irmu Levinovou, a proto ji pozve na schůzku. Ukáže se však, že půvabná tmavovláska ze všeho nejvíc potřebuje jeho služby. Při demonstraci asi dvou stovek žen proti tomu, jak si politici svévolně mění hranice volebních obvodů ve snaze získat co největší počet hlasů, si Irma svlékla tričko, aby konečně vyburcovala netečný dav. Za to je nyní žalovaná pro veřejné pobuřování a nestoudné chování, což by jí mohlo vynést zápis na listinu sexuálních deviantů. Protistranu – okresního návladního – zastupuje Holly Rainesová, která právě u Brada neúspěšně absolvovala přijímací pohovor do kanceláře Crane, Poole & Schmidtová. Už proto chce Holly za každou cenu Irmu potopit. Alan, jemuž se výjimečně nedaří tak, jak by chtěl, si bere na pomoc Shirley.

Denise se má zúčastnit improvizovaného "pohřbu" svého přítele Daniela, který umírá na rakovinu plic. Nemůže se ale bavit s ostatními a brzy odchází. Zanedlouho za ní Daniel přijde, aby jí oznámil, že odjíždí do Švýcarska, kde se ještě pokusí podstoupit experimentální léčbu. Denise je ale přesvědčená, že tam odjíždí zemřít.

Garrett má potíže se svačinářkou Catherine, která zabrala jeho kancelář. Protože se stížností u Paula neuspěl a sám není schopen energickou dámu vystrnadit, má stolek za schodištěm, kde pracuje, zatímco Catherine si lebedí v jeho kanceláři.

Při večerním setkání na balkoně Alan konstatuje, že se s Dennym pomalu odcizují. A obává se, že všechno bude ještě horší, až se Denny ožení...

Hlavní postavy
Alan Shore
Denny Crane
Brad Chase
Paul Lewiston
Denise Bauerová
Shirley Schmidtová
Hostující hvězdy
Daniel Post
Vedlejší postavy
Garrett Wells
D.A. Scott Berger
Catherine Piperová
Judge Blake Winters
Attorney Samantha Fried
Irma Levine
A.D.A. Holly Raines
Officer Michael Minden
Wedding Guest
Foreman
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevPrsa na scéně
Původní názevBreast in Show
Rok natočení2006
Premiéra7. února 2006
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody