plakát seriálu

Kauzy z Bostonu

(Boston Legal)

Epizoda 4×11 – Šílím z tebe (Mad About You)
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Denny přijíždí ve svém luxusním automobilu k domu, kde jeho známá Penelope právě na zahradě zabila lopatou svého manžela. Žena Dennymu tvrdí, že vlastně ani neví, jak ruku s lopatou zvedla, dostali se s manželem do sporu, on ji začal opět kritizovat a ona ztratila nervy. Denny se na místě rozhoduje, že bude Penelopu obhajovat sám, přestože Alan mu okamžitě nabízí pomoc.

Katie a Jerry mají dost podivný případ: klientku opustil manžel a chce se s ní dát rozvést. Žena oba právníky překvapí prohlášením, že hodlá zažalovat jeho právníka, který si jako reklamu dal udělat billboardy nabízející služby manželům, kteří už nechtějí být se svými manželkami a chtějí si ještě užít nějakou změnu. Žena je přesvědčená, že právě to jejího muže přivedlo k nápadu od ní odejít. Manžel ovšem tvrdí, že o rozvodu uvažuje už delší dobu. Jde teď o to, aby soudce vůbec pustil celý případ před porotu.

Denny se mezitím snaží pokročit v téměř beznadějném případu. I Alan, který se chodí do soudní síně na svého kolegu a přítele dívat v prapodivném převlečení (Dennyho tím ovšem neoklame), je přesvědčený, že případ vraždy lopatou je téměř nevyhratelný. Ovšem Denny je jiného názoru.

A pak už si Denny připravuje závěrečnou řeč. I teď mu Alan nezištně nabízí pomoc, Denny ale opět odmítá. Vypadá dost bezmocně a Alan stejně jako Whitney, kteří oba sedí v soudní síni, začínají mít vážné obavy. Pak se ale stane něco naprosto nečekaného: Denny Crane se překoná...

Hlavní postavy
Alan Shore
Denny Crane
Jerry Espenson
Shirley Schmidtová
Katie Lloydová
Vedlejší postavy
Dr. Kathleen Rosewell
Attorney Stanley Gould
Detective Ian Peters
A.D.A. Rex Swarthmore
Penelope Kimball
Perry Winston
Officer James Gilmore
Mary Winston
Judge Isabel Fisher
soudce Gordon Kolodny
Jail Bailiff #2
Lorraine Wellerová
Whitney Romeová
Clerk #2
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevŠílím z tebe
Původní názevMad About You
Rok natočení2008
Premiéra15. ledna 2008
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody