Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Šílím z tebe

Denny přijíždí ve svém luxusním automobilu k domu, kde jeho známá Penelope právě na zahradě zabila lopatou svého manžela. Žena Dennymu tvrdí, že vlastně ani neví, jak ruku s lopatou zvedla, dostali se s manželem do sporu, on ji začal opět kritizovat a ona ztratila nervy. Denny se na místě rozhoduje, že bude Penelopu obhajovat sám, přestože Alan mu okamžitě nabízí pomoc.

Katie a Jerry mají dost podivný případ: klientku opustil manžel a chce se s ní dát rozvést. Žena oba právníky překvapí prohlášením, že hodlá zažalovat jeho právníka, který si jako reklamu dal udělat billboardy nabízející služby manželům, kteří už nechtějí být se svými manželkami a chtějí si ještě užít nějakou změnu. Žena je přesvědčená, že právě to jejího muže přivedlo k nápadu od ní odejít. Manžel ovšem tvrdí, že o rozvodu uvažuje už delší dobu. Jde teď o to, aby soudce vůbec pustil celý případ před porotu.

Denny se mezitím snaží pokročit v téměř beznadějném případu. I Alan, který se chodí do soudní síně na svého kolegu a přítele dívat v prapodivném převlečení (Dennyho tím ovšem neoklame), je přesvědčený, že případ vraždy lopatou je téměř nevyhratelný. Ovšem Denny je jiného názoru.

A pak už si Denny připravuje závěrečnou řeč. I teď mu Alan nezištně nabízí pomoc, Denny ale opět odmítá. Vypadá dost bezmocně a Alan stejně jako Whitney, kteří oba sedí v soudní síni, začínají mít vážné obavy. Pak se ale stane něco naprosto nečekaného: Denny Crane se překoná...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon