Kauzy z Bostonu

Kauzy z Bostonu (Boston Legal) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zelené Vánoce

Walt, majitel ekologické společnosti a Dennyho známý, si stěžuje, že jeho společnost platí advokátní kanceláři Crane, Poole a Schmidtová velké peníze za právnické služby, ale podmínkou bylo, že se kancelář bude chovat ekologicky. To se ovšem neděje, dokonce naopak – zejména Denny dělá vše proto, aby se tak choval co nejméně. Jedná se tedy jednoznačně o podvod. Rozzlobený Denny vystřelí na Walta z paintballové pistole. Druhá strana chce jít k soudu. Dennyho bude hájit Carl Sack a vybere si k ruce Katii Lloydovou.

Ta má potíže s Jerrym, s nímž sedí v kanceláři. Jerry totiž právě dostal dopis od Leigh Swiftové: žena se s ním rozchází, protože se zamilovala do I-Phonu. Nešťastný Jerry se ukryl pod stolem – a Katii dá hodně práce, aby ho přesvědčila, že by se s Leigh měl definitivně rozejít a jakožto mladý, inteligentní a schopný muž si najít jinou ženu.

Alan se ujímá případu Clarence Bella. Toho banka svým působem uvedla v omyl, když s ním sjednala podmínky hypotéky. Teď, když se samy hypoteční banky dostávají do potíží, zvyšují úroky tak neúnosně, že je už Clarence nemůže platit. Ostatně utratil na ně už všechny svoje úspory. Banka ho tedy chce vystěhovat a jeho dům zabavit. Alan Shore se energicky ujímá případu, v němž banku zastupuje jeho starý "známý", stále stejně žoviální a upovídaný Melvin Palmer. Banka se bezskrupulózně snaží svalit své nynější problémy na klienty. Postupně se ukazuje, že stejně sprostě ošizených klientů jako Clarence je poměrně hodně...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon