Plakát

Kdo myslíte, že jste?

(Who Do You Think You Are?)

Staňte se svědky pátrání po rodinné historii několika z nejvíce oblíbených a ikonických celebrit. Show vtahuje diváky na objektivní a velmi emotivní cestu do hlubin rodinné historie známých osobností a odhaluje příběhy plné odvahy, lásky, ale také tragédie a zrady uvnitř jejich... [více]

2010–???? | USA | 60 minut | TLC | Dokument / RealityTV | 48 epizod | status: právě se nevysílá
Poslední odvysílaná v ČR

1×05 – Brooke Shields

(premiéra 30. 7. 2012 – před 11 lety)
Poslední odvysílaná

11×06 – Zachary Quinto

(premiéra 14. 8. 2022 – před 16 měsíci)

Kdo myslíte, že jste? – O čem to je

Staňte se svědky pátrání po rodinné historii několika z nejvíce oblíbených a ikonických celebrit.

Show vtahuje diváky na objektivní a velmi emotivní cestu do hlubin rodinné historie známých osobností a odhaluje příběhy plné odvahy, lásky, ale také tragédie a zrady uvnitř jejich minulosti.

Jejich cesty odhalující životy předků nás vezmou zpět v čase a po cestě kolem světa, abychom viděli, jak skutky našich předchůdců tvarovaly náš svět, jak jej známe nyní.

Tento podmanivý seriál představuje skutečné osobnosti, které čelí otázce po vlastní identitě a zobrazuje je jako běžného člověka mimo aureolu celebrity, jak ji známe my.
Každá epizoda odhaluje překvapující fakta, která spouštějí vlnu emocí a dokazují, jakým způsobem jsme propojeni nejen se svými předky, ale rovněž mezi svými přáteli.

Seriál Kdo myslíte, že jste? Je unikátní souhrou cesty do soukromého života slavných osobností a současně cesty to historie, která ovlivňuje nás každého. Vznikla na motivy oceněného dokumentárního seriálu BBC, který produkovala Lisa Kudrow a Dan Bucatinsky.

(text: Universal Channel)

vypravěč
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

TLC

Délka

60 minut

Žánr

Dokument
RealityTV

Země původu

USA

Roky vysílání

2010–????

První vysílání

5. března 2010

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související