plakát seriálu

Kirstie

(Kirstie)

Názory uživatelů

Zašlá sláva hvězd.

Kirstie velmi zklamal. Seriál, který má údajně hvězdné obsazení, rozhodně nedostál svému příslibu. Spíše než koncert hereckých hvězd šlo o zoufalou snahu vysloužilců vrátit se do centra dění.

Vím, že stanice TV Land je taková... jednodušší. Tohle ale bylo jednoduché až moc. Místy mi to kulisami připomínalo Chůvu k pohledání, ale jak jsem tyto dva seriály srovnávala, přišla jsem na to, že jsou od sebe vzdáleny několik světelných let. U Kirstie chybí 'Niles', tedy skvělá hláškující postava, kterou toužíte vidět před kamerou v jednom kuse. Všechny postavy zde jsou nevýrazné až nesympatické. Scénář se jim snaží nadhazovat dároby vtipné gagy, ale vůbec to pro mě nefunguje. Pořádně jsem se tu zasmála pouze jednou, a to díky interakci hlavní hrdinky s hostující hvězdou, mou oblíbenou Kristen Chenoweth - ve scéně, kdy se dámy hádají a perou a střídají se na jevišti během divadelní hry.

Hostující herci jsou vlastně jediným pozitivním, co se na tomto seriálu dá najít. Během dvanácti epizod Kirstie se jich objevilo pěkných pár, kromě Kristen také John Travolta nebo dvě hlavní postavy z legendární komedie Cheers, která proslavila i představitelkou zdejší Thelmy. Dokonce i ta Kathy Griffith, kterou obecně moc nemusím, zde dodala trochu šťávy.

Celou dobu ale přemýšlím nad jednou věcí. Název seriálu. Proč se proboha seriál jmenuje Kirstie? To je stanice tak zoufalá, aby musela lákat nejen na tvář Kirstie Alley, ale i na její jméno? Opravdu jsem to nepochopila, Kirstie nic krom jména neznamená, v seriálu se tak nikdo nejmenuje. Hrdinka je Madison, její rodné jméno je Branda. Mohli vymyslet lepší název, který by alespoň trošku korespondoval s tím, co se před kamerou odehrává. Původní název Giant Baby by podle mě byl mnohem vhodnější.

Nicméně o pochybné kvalitě jistě svědčí i to, že stanice, která prodlužuje seriály s 400.000 diváky za epizodu, seriál zrušila po 12 epizodách. Určitě jsou na světě lepší komedie. Doufám, že Hot in Cleveland od téže stanice bude na jiné úrovni, když se dočkal už více než 100 epizod.

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk