Komisařka Diana Carrová

Komisařka Diana Carrová (Diane, femme flic)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Dívka v nesnázích

Policistka Diane Carrová má nový případ: byla nalezena mrtvá žena, bohatá majitelka sítě parfumérií Odile Blanquiová, a zároveň se ztratila její devatenáctiletá dcera Louise. Diane hovoří s Odilininým o 13 let mladším milencem, profesorem ekonomie Simonem Jouanetem i s jejím bývalým manželem Victorem. Zatímco její oddíl začíná souběžně vyšetřovat přepadení banky, Louise se objeví na psychiatrické klinice profesora Manevala, bývalého milence Odile.

Diane se zdá, že tu dívku drží proti její vůli, snaží se ji dostat ven. Brzy se ale ukáže, že Louise je skutečně psychicky nemocná a bez prášků má záchvaty neovladatelné zlosti. Podle jistých indicií je právě ona podezřelá z vraždy své matky, s níž měla neustálé konflikty zejména kvůli Simonovi. Diane si začíná myslet, že Maneval jí chce pomoci tím, že ji prohlásí za nepříčetnou. Bochko, jeden z Dianiných spolupracovníků, pozná v pracovnici přepadené banky svou bývalou přítelkyni Isabelle, se kterou znovu naváže poměr. Jak se ale brzy ukáže, právě tato žena je spolupachatelkou loupeže a při ozbrojeném zatýkání nakonec umírá.

Louise je z nemocnice venku, stále se ale pokouší utéct. A Diane také brzy zjistí, za kým: za svým milencem, jímž není nikdo jiný než Simon. Zatímco nemocná Louise je do něj vášnivě zamilovaná, Simon vždy miloval jen její matku. Ta si ale, když byla postavena před volbu milenec nebo dcera, vybrala dceru, a Simona odvrhla. Simon rozchod nemohl snést, a proto ji zabil...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358