Komisařka Diana Carrová

Komisařka Diana Carrová (Diane, femme flic)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nevhodní rodiče

V striptýzovém baru „Le Pygmalion“ se majitel Stéphane Courtin popere s Nicolasem Guérineauem, bývalým snoubencem své manželky Pauline, která sama v baru tančí. Přítomna je i matka Pauline - Viviane Fabreová, která chtěla mít z dcery doktorku, nenávidí Stéphana a dělá všechno proto, aby dostala do péče vnuka Théa, protože jeho rodiče „nejsou vzhledem ke své profesi vhodní k tomu, aby ho vychovávali...

Když je pak lékárník Guérineau, který pracuje v lékárně, jejíž majitelkou je právě Viviane, která si ho vždy přála za zetě a dodnes mu nadržuje, nalezen mrtvý, první podezření padne na Stéphana. Pak ale vyjdou najevo i další závažná fakta: Viviane Nicolasovi připsala třetinový podíl na lékárně, její manžel André má poměr s mladou narkomankou Katiou, která též tančí v Stéphanově baru, a dokonce jí obstarává léky, když nemá na drogy, a hlavně: Pauline navázala na bývalý vztah s Nicolasem a opět se stala jeho milenkou. Diane a její tým mají co dělat, aby nakonec složitý případ rozmotali: Nicolas, který původně slíbil své chlebodárkyni Viviane, že jí bude pomáhat proti dceři a se získáním vnuka do péče, najednou obrátil, zdálo se mu, že Viviane už trochu přehání, a dokonce se dal opět s Pauline dohromady. To nemohla Viviane, která nesnášela jakýkoli odpor, přenést přes srdce, a svého oblíbence nakonec probodla.

Carrovi mají problém s dětmi: ty chtějí zvýšit kapesné, otec se postaví proti. Thomas mu tedy prodá milovanou sbírku desek s Beatles, což přivede policejního ředitele téměř k šílenství. Desky navíc koupí Dianin spolupracovník Bochko.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358