Komisařka Diana Carrová

Komisařka Diana Carrová (Diane, femme flic)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Začátečník

Známého recidivistu Bernarda Girarda na silnici srazí a pak ještě dvakrát přejede černý mercedes. Komisařka Diana při vyšetřování zjišťuje, že Bernard strávil 12 let po kriminálech, nikdy nepracoval, specializoval se na vloupání a zejména krádeže aut. Byl už léta rozvedený, měl šestnáctiletého syna Lucase, byl však zbaven rodičovských práv a bývalá manželka tvrdí, že se s ním vůbec nestýkali. Pomáhal mu a podporoval ho ale jeho bratr Roland, majitel autobazaru, a vyjde najevo, že Rolandovým prostřednictvím se Bernard stýkal se svým synem, který ho obdivoval.

Vypadá to na vyřizování účtů mezi kriminálníky, podezření padne dokonce i na Lucase, který se snaží obdivovaného otce napodobit do té míry, že začne rovněž krást auta a pokračuje tak v otcově činnosti. Zároveň ho chce pomstít, a tak si obstará zbraň a postřelí Medhiho Nabghouda, který se dostal do vězení, protože ho Bernard Girard udal. Medhi je i pro policii jedním z podezřelých, předpokládá se, že se mohl chtít Bernardovi pomstít. Nakonec se ale prokáže, že vraždila Lucasova matka, která se rozhodla bývalého manžela definitivně odstranit, když viděla, jak její syn propadá jeho neblahému vlivu.

Serge Carro drží dietu, což je příčinou jeho velké nervozity a popudlivosti. Malá Zoe se domnívá, že matka má milence, a tak ji špehuje. Na komisařství přichází nová posila, major Tambriniová, je to pěkný postrach.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358