Komisařka Diana Carrová

Komisařka Diana Carrová (Diane, femme flic)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Pod špatným vlivem

Dva lupiči na motorce vykradli klenotnictví, klenotníka Ferriéra zastřelili. Komisařka Diana je v době činu nedaleko a pronásleduje se svým autem dva mladíky ujíždějící vysokou rychlostí na motorce - jeden z nich je Axel Frasson, nevlastní syn prokurátora. Arogantní mladík popírá, že by se dopustil čehokoli kromě překročení rychlosti, a prokurátor si hned podá policejního ředitele a Dianina manžela. Klenotníkova o mnoho mladší krásná manželka Patricia se zdá zničená žalem, ale chová se dost podivně. Především stále omlouvá chování svého bývalého manžela Yannicka Gaudina, který ji navštěvuje a neustále obtěžuje.

Diane je Yannick silně podezřelý, má tušení, že měl v loupeži prsty. Ale ani s Patricií není vše v pořádku, vzala si po loupeži náhrdelník, který nahlásila jako ukradený, navíc policie zjistí, že kradla i ve svém bývalém zaměstnání. Diana ale nepřestává sledovat ani Axela, a tak zjistí, že se zná a stýká s Yannickem, a že plánuje další loupež: tentokrát v klenotnické dílně. Celá parta je pak přímo při činu zatčena. Klenotníka Ferriéra zastřelil Gaudin, který se zúčastnil předchozí loupeže. Byla to pomsta za to, že mu přebral Patricii.

V manželství Carrových to skřípe, hlavním důvodem jsou spory při výchově dětí: dcerky Zoé a syna Thomase. Zoé je přistižena v nákupním středisku při krádeži zápisníku, Thomas zase tajně koupí od kamaráda kradený přehrávač MP3.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358