plakát seriálu

Kouzelná beruška a černý kocour

(Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir)

Názory uživatelů

Originální ale zároveň....

Recenze 1 Série

Tak podle mně je vidět že se tu snaží autoři o originalitu, ale zároveň asi nevidí že je to dost repetetivní. Animace pěkná, taková jak autoři říkají: "Japonská+Anglická", ale někdy se ta kombinace k tomu 3D prostě nehodí. Příběh, v 1 sérii zatím není nikterak zajímavý kromě posledního (a zároveň prvního) dílu. Milůstná zápletka mezi Adrienem a Marinnete (Kouzelnou Beruškou A Černým Kocourem) je taky hodně zajímavá, pár záporáků je tam celkem originálních např: Lady Wifi, nebo Pan Holub. A taky ti "Akumové" Jsou dost originální stvoření, konec konců podle informací jich má být celkem 6. A k té repetetivnosti, jak už tady někdo psal konec je vždy stejný, víte co řeknou a navíc ty Happy Endingy jsou někdy fakt směšný, ale je to pro děti takže klídek. Jinak vám ale tento dětský pořad nemá co nabídnout, ale já osobně se těším na 2 sérii která má podle všech informací jít více "do hloubky" Tak uvidíme.

Hodnocení 1. Série je: 7/10

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Super!

Tenhle seriál jsem si doslovně zamilovala! Líbí se mi, to jak dostali "Miracula", za svou dobrotu. Jediné, co bych tomu vytkla, že to jak je dostali bylo na konci série. Jinak se mi to líbí. Zápletka lásky je ohromující. Jenom je tak na pobavení, že to není vůbec nápadné dle vlasů, že ona je Beruška. :D On zase Kocour. Je to taková menší parodie a ironie. To zase tomu dělá celkem dobrou a legrační atmosféru. :)

Jenom tak mezi námi, by mě moc potěšilo to, že by spolu nakonec byli. Zjistili o sobě, že se znají! :3

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

špatné pořadí

Seriál je skvělej. Nejvíc se mi líbí myšlenka že Adrian je zamilovaný do té Ladybug a Marinette miluje Adriana.
Zároveň se mě ale vůbec nelíbí to že seriál je vydáván ve špatném pořadí např. 25 díl je ten úplně první 26 je druhý a celkově celý seriál je přeházený.

90 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Super

Toto je serial typu "Podivam se jen na jeden díl" a pak se na to díváte až do konce série.Trošku mi dalo zabrat najít správné pořadí serialu.Český dabing neni zrovna nejlepší ale hlas Jakuba Nemčoka jako Černý Kocour/Adrien a Rozity Erbanové jako Berušky/Marinette je dokonalý k tomuto seriálu.Zatím mě jenom štve že 2.serie vyjde Prosinci 2017 ale jen ve Francouzštině.A v ČR asi az za par tydnu .Jinak děj a animace taky nemá chybu v dílech se neopakuje děj.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé