plakát seriálu

Krása se skrývá uvnitř

(The Beauty Inside)

Názory uživatelů

Eric Forman is beauty inside.

Jeden z nejlepších webseriálů vůbec. Mizérie člověka, který nezná svou pravou identitu a jeho "záchrana" láskou. Moc krásné, zajímavý, nevídaný námět. Myslím, že délka byla akorát, tvůrcům by pak nejspíš docházely nápady a skončilo by to špatně. Takto seriál skončil v tom nejlepším. Nadchnul mě a stojí za to.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Křehká, průzačná krása

Křehká krása,to je to co jsem při sledování tohoto krátkého šestidílného webseriálu po celou dobu pociťovala.Jeho nádherná poetika byla jako pramenem čisté vody, tak moc se vymykající všem těm uplakaným zamilovaným seriálům,tolik oblíbeným v dnešní době.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Real Beauty is really Inside.

Ani nevím, jestli můžu říci seriál. Spíše série. Série, která mi proslunila odpoledne a donutila mě přemýšlet, a to v různých rovinách. Je to něco tak hezkého, milého, trošku bolestného a přesto kouzelného.
K dnešnímu dni není všech 6 epizod na www.videacesky.cz , můžete je ale jednoduše nalézt na youtube (a v případě potřeby si nastavit české titulky), spolu s krátkými videi které obohacují příběh.
"Pár" minut, které mě ovlivnily. Zvláštní, zkusíte to taky?:)

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Skutočne skrýva v sebe krásu

Webseriály v poslednom čase strácajú na kvalite, aspoň podľa môjho názoru, a tak som s pokusom č. XY, The bauty inside, nemala veĺké nádeje.

Prekvapivo však ide o jeden z najlepších projektov, na aké som v poslednom čase narazila. Už len samotný nápad - geniálne! Netreba v tom hľadať nejaké logické a vedecké základy (aj mňa hneď napadlo - keby sa mi toto deje každú noc, dám si do spálne kameru, nie?)... Jednoducho si to treba vychutnávať.

Spracovanie, hudba, kamera sú jednoducho krásne. Úchvatné, ako také nič, jednoducho kratučké epizódy, splašilo taký nespočet skvelých hercov a k tomu aj vizuálne spracovanie porovnateľné s inými, s oveľa väčším rozpočtom.

Druhá skvelá vec sú trefné komentáre "Alexa". Jeho pohľad na svet. Nehrá sa na žiadne predstavy a silné myšlienky, jednoducho pravdivo komentu dianie a reakcie ľudí okolo seba na zjav iných. Pri väčšine súhlasne kývem hlavou, má jednoducho pravdu.

Snáď jediná vec, ktorú by som seriálu vyčítala, je tá prehnaná romantika. Áno, je to krásne spracované, a áno, dobre sa na to pozerá, ale príde mi to až príliš rozprávkové a prvoplánove. Realita je predsa len trošku odlišná, preto 80%.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Beauty

Po nekonečně dlouhém otravování ze strany kamarádky jsem se konečně odhodlala si tento webseriál pustit. Nejsem fanoušek webseriálů, i když, neměla bych to asi říkat takto, spíše je lepší říct, že jsem dosud žádný webseriál neviděla. The Beauty Inside je má premiéra a já zatím pořád nevím, co si o tom mám vlastně myslet.

Z celého seriálu mám pocit, že patří do "indie" žánru. Možná je to tak, nevím, nezkoumala jsem to více. Ale Beauty mi přišlo hodně zvláštní. Celým seriálem zněla uspávací hudba, téměř se nemluvilo, postavy jen zíraly do prázdna, vše bylo tak nějak zpomalené.

Potěšilo slyšet Tophera Grace, na kterého po vidění That 70s Show nikdy nezapomenu. A vidět ho v závěrečné epizodě byla perfektní tečka, i když hned od začátku bylo jasné, že se tak stane.

V celém seriálu vystupují jen dvě postavy, i když vidíme desítky různých herců. Uznávám, že nápad je opravdu originální. I když Alex říká, že se na to vždy těšil, až se probudí v novém těle, nevím, jestli je to tak úplně pravda. Když jsem viděla, jak je hned první epizoda smutná, pochmurná, neměla jsem z toho prostě příjemný pocit, tato slova mi tam vůbec neseděla.

Ty jo.. takhle těžce se mi názor ještě nepsal. Opravdu nevím, co víc k tomu říct, jak to uzavřít. Určitě to stojí za vidění, navíc je to pouze šest webizod po cca 6 minutách, tak to ani tolik času nezabere. Beauty Inside je prostě úplně něco jiného, než na co jsme my, seriáloví maniaci, zvyklí. Hodnotím průměrnou známkou, protože... protože prostě nevím. Vrátím se ke klasickým seriálům, nechám ty webové zase na čas být.

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Krása

Dlouho mě nic tak nefascinovalo, jako The Beauty Inside. Respektive mě fascinuje kamera, opravdu krása. A nápad je taky naprosto geniální. Jen škoda, že jsou díly až tak krátké, ale třeba, v tom je to kouzlo :) Neváhejte a podívejte se na tu krásu. http://www.videacesky.cz/?s=Beauty+Inside%2C+The

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Veľmi originálny nápad

Hlavná myšlienka tejto minisérie je nádherná a absolútne netuctová. Na to že je to web seriál je urobený vysoko kvalitne. Výborná kamera i strih, hudba sa perfektne hodí k celému obsahu. Hlavná predstaviteľka je veľká sympoška a všetci ostatní zúčastnení herci (a, že ich teda je) spravili svoju časť práce na jednotku. Logiku by ste tu hľadali márne a preto sa ňou netreba ani zaoberať. Ibaže mňa sklamala jedna vec - koniec. Ten totiž podkopáva pôvodnú ideu seriálu. Keby sa tam však vybral iný herec tak by to už nebolo tak klasicky romanticky pekné.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Vnitřní krása opravdu existuje

Na tuto mini sérii jsem na netu narazila naprostou náhodou a když jsem viděla jak je každá epizoda krátká říkala jsem si co to je? :-D
Musím říct, že jsem byla mile překvapená možná až okouzlená. Epizoda ve které se v loupají do muzea je naprosto krásná naproti tomu epizoda kdy je Alex hluchoněmí mě dokázala opravdu zasáhnout.
Konec celé této mini série je pohádkově krásný, pravá láska Alexe zachránila a dala mu jeho skutečnou tvář.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí